Znak klubu FK Šumperk

Divizní áčko přivítá v sobotu v rámci přípravy Rapotín

Podzimní část divizní soutěže je za námi a určitě se jí v nejbližší době budeme věnovat v souhrnném článku. Nicméně mužský tým FK Šumperk nezahálí ani nyní a v následujících sobotních termínech odehraje dva přátelské zápasy. Tím prvním bude dne 19. listopadu souboj s nedalekým Rapotínem. Výkop utkání je naplánován na 14:00 a duel se odehraje na umělce Tyršova stadionu. Účastník krajského přeboru vstoupil do sezóny solidně, z prvních čtyřech zápasů uhrál sedm bodů. V dalších dvanácti duelech ale přidal již pouze tři remízy a tak je Jiskra předposlední v tabulce. Oba celky se v přátelských utkáních střetávají pravidelně. Na tento duel pak naváže o týden později, tedy 26. listopadu, zápas s Jeseníkem. Ten naopak po podzimu vede tabulku krajského přeboru.