Výběr U12 v přípravě na jaro 2022

Výběr U12 odehrál přípravné zápasy s Uničovem a Ústím nad Orlicí

Šumperský výběr ročníku 2010, tedy tým U12, odehrál další dva přípravné zápasy na jarní část sezóny. V souboji s krajským rivalem z Uničova náš celek prohrál. Naopak proti Ústí nad Orlicí si připsal po kvalitním výkonu cenné vítězství 5:4. Jarní část sezóny pak začnou kluci v domácím prostředí proti Baníku Ostrava, a to 12. 3. od 12:00.

V obou zápasech se našemu celku postavil fyzicky velmi zdatný soupeř. Uničov z toho dokázal těžit a hlavně díky závěru zápasu nakonec vybojoval vítězství 8:4. Hattrickem se blýskl Chromý, jedním gólem přispěl k brankovému účtu našeho celku Hatoň. To duel proti Ústí nad Orlicí měl veselejší tečku a kluci si připsali vítězství 5:4. V pohledném utkání tentokrát tým šumperského klubu zvládl závěr zápasu. O góly se podělili Ošlejšek, Neoral, Lang a Chromý, přičemž prvně jmenovaný hráč vstřelil branky dvě.