Článek - Prostějov

Výběr U15 vybojoval na půdě Prostějova remízu 1:1

Po náročném předcházejícím týdnu nelenila šumperská „patnáctka“ ani tentokrát a svou pouť po stadionech v celé zemi navázala představením v Prostějově. Na šumperské kluky nečekalo nic jednoduchého, prostějovský celek je účastníkem žákovské ligy, tedy vyšší soutěže. Před pár týdny však šumperští hráči stejného soupeře na své půdě porazili po hattricku Doležela a gólu Machů 4:1.

Je ke cti svěřencům Petra Strnada, že se k těžké konfrontaci i tentokrát postavili čelem a bez bázně a hany. A to vše po hodně fyzicky náročném programu minulých dnů. Dokázali tak prodat i zkušenosti z minulých zápasů. Ať už třeba z finálového turnaje Ondrášovky či z nedávných zápasů na půdě pražské Slávie, Slovácka či Jihlavy. A byl to právě náš výběr, který otevřel skóre. V prvním poločasu se prosadil David Nevrlý, který začínal v nedaleké Leštině a v našich výběrech působí od 11 let. Bohužel více gólů naši kluci již nepřidali. Naopak domácí tým v druhém poločasu dokázal vyrovnat. Duel tak skončil smírně 1:1.