4 - 7

Datum Čas Soutěž Sezóna
30. 6. 2021 17:30 Přípravná utkání 2021/2022

Reportáž

K dalšímu přípravnému utkání nastoupili šumperští fotbalisté opět doma a znovu padala spousta branek. Po vítězstvích nad „B“ týmem Sigmy a osmnáctkou stejného klubu však tentokrát náš výběr prohrál. Nestačil na výběr Uničova, účastník MSFL pak v Šumperku představil i nové posily. Naopak trenéři Opravil a Křepelka znovu protočili co nejširší kádr. A ačkoliv domácí již v poločase prohrávali značným rozdílem, nakonec nesložili zbraně. Naopak sympatickým výkonem ve druhé půli potěšili i domácí příznivce.

První poločas byl gólově v režii hostujícího celku, který prokázal kvality a potvrdil, proč je předním týmem Moravskoslezské fotbalové ligy. Hosté čtyřmi góly ovládli úvodních 45 minut hry. Na šumperském pažitu se pak objevily i nové posily hostů. Ze Sigmy doplnili uničovský kádr obránce Neuer a záložník Vybíral, z Prostějova pak loňský spoluhráč Jakuba Matouška , další obránce Straňák. Změna stran pak probíhala za stavu 4:0 pro Uničov.

Druhá půle ale vyzněla lépe pro domácí, byť v jejich kádru znovu dostali vydatný prostor i mladíci. Dvěma góly se blýskl střelecky Evžen Ostrovka, další góly šumperského týmu vsítili Strnad a Podhorný. Nelenili ani hosté, přidali další tři trefy a diváci se tak přišli podívat na gólové hody v podobě 11 branek.