1. FC Viktorie Přerov U11 vs. FK Šumperk U11

27. 8. 2022 10:00 Krajská soutěž ml. žáků 2022/2023 4. kolo 20

Výběr U11 navázal na výborný vstup do sezóny, když po domácím vítězství s Prostějovem si tentokrát vyšlápl i na druhého hanáckého soupeře. V Přerově kluci vedli již v poločasu vysoko 7:3, nakonec získali další tři body do tabulky po výhře 10:4. Náš celek vstoupil do zápase skvěle, v šesté minutě vedl 3:0, když se dvakrát trefil Strnad a jednou Neoral. Bohužel prakticky vzápětí domácí nabitý náskok téměř celý vymazali. Po gólech Pavelky a Hazulíka byl v osmé minutě stav duelu již 2:3.

Přetahovaná pokračovala i nadále, na Smékalův zásah z 11. minuty opět domácí odpověděli snížením. Ve 22. minutě vrátil Přerov na dostřel jedné branky Jemelka. Klíčovým byl ale závěr první půle. Klein, Smékal a z penalty i Crhák zařídili vedení 7:3. Ve druhém poločasu pak náš celek kontroloval vedení a nakonec navýšil stav až na konečných 10:4. Všechny branky našeho celku během druhého poločasu nasypal jediný hráč, Jan Urban. Jeho čistý hattrick tak korunoval cestu za vítězstvím v podání našeho výběru.

1. FC Viktorie Přerov U11 – FK Šumperk U11 4:10 (3:7)

Góly: 7. Pavelka, 8. Hazulík, 22. Jemelka, 45. Sieder – 51., 52. a 54. Urban, 3. a 5. Strnad, 11. a 29. Smékal, 6. Neoral, 25. Klein, 30. Crhák z pen. Bez karet. Rozhodčí: Josef Doležel. Diváci: 20.
Přerov: Sova – Šimčík, Haluzík, Máca, Koníček, Kyliš, Pavelka, Vosmanský, Vlček, Dýčka, Vylíčilová, Jemelka, Sieder. Trenér: Michal Zimčík.
Šumperk: Szalay, Wonke – Adamuška, Urban, Strnad, Dařílek, Hubáček, Crhák, Neoral, Luknár, Klein, Nguyen, Mareček, Smékal, Vepřek, Střelec. Trenéři: Petr Strnad a Marek Neoral.

Předchozí zápasy

DatumDomácíVýsledkyHostéČas