FK Šumperk U13 B vs. Dynamo Javorník U13

28. 8. 2022 10:00 OP mladších žáků 2022/2023 4. kolo 30

Náročné utkání čekalo náš výběr rezervy kategorie U13, za který ale nastoupili hlavně hráči starších přípravek, tedy U11. Proti staršímu a fyzicky vyspělejšímu soupeři nestačili se silami, zvláště po náročném programu celého týdne. Hosté tak uspěli jasným vítězstvím 10:2, ale pro naše chlapce to rozhodně s ohledem na okolnosti není ostuda. Naopak jim patří velké díky za bojovnost.

FK Šumperk U13 B – Dynamo Javorník U13 2:10 (0:7)

Góly: Strnad, Klein – Šarman 5, Juriš, Koriťák, Frančák, Kotas, Žiga. Bez karet. Rozhodčí: Roman Kratky. Diváci: 30.
Šumperk: Szalay, Wonke – Adamuška, Urban, Strnad, Dařílek, Hubáček, Crhák, Chládek, Luknár, Klein, Nguyen, Mareček, Smékal, Vepřek, Střelec.
Javorník: Zykmund – Kovačík, Kozel, Šimíček, Pokuta, Juriš, Koriťák, Marek, Frančák, Šarman, Kotas, Žiga, Krézek, Bulguris.

Předchozí zápasy

DatumDomácíVýsledkyHostéČas