FK Šumperk U17 vs. 1. SC Znojmo FK U17

Delegace rozhodčích

RozhodčíAsistent rozhodčího 1Asistent rozhodčího 2
SLABÝ JiříŘEZNÍČEK TomášFORAL Lukáš

O další body do ligové tabulky usilovali mladší dorostenci v domácím prostředí, když přivítali výběr Znojma. Hosté pak náš tým ani jednou nepustili do vedení, když v prvním poločasu otevřel skóre Matyáš Bernát. Náš celek ještě do přestávky vyrovnal, když se prosadil Tomáš Luběna. Ve druhém poločase pak rozhodly dva fauly ve vápně, po nichž kopali hosté pokutové kopy. Po gólech Rostislava Chvátala i Filipa Štěpánka se Znojmo dostalo do vedení 3:1. I přes následnou snahu přišlo snížení z kopačky Radima Vlka pozdě. Šumperský hráč uklidil odražený míč pod břevno brankáře Sokola. Nicméně to už běžela 92. minuta zápasu a po následné rozehře sudí Slabý duel ukončil.

FK Šumperk U17 – SC Znojmo U17 2:3 (1:1)

Góly: 34. Luběna, 92. Vlk – 23. Bernát, 58. Chvátal (pen.), 66. Štěpánek (pen.). Žluté karty: Koryčan, Luběna – Rolník, Bernát. Rozhodčí: Jiří Slabý. Diváci: 50.
Šumperk: Novosad (46. Frolo) – Kucharčuk, Smékal (61. Lozyňskyj), Slezák, Lepka, Kočí, Luběna, Tomaj (61. Minář), Vlk, Novák (46. Koryčan), Hájek (46. Nevrlý).
Znojmo: Sokol – Kříž, Řepa (59. Svoboda), Malina, Pelán (75. Matoušek), Štěpánek (70. Krištof), Chvátal, Rolník, Bernát, Prycl (75. Kuřák), Matajs (59. Loveček).