FK Šumperk B vs. Juventus Mohelnice

18. 9. 2022 14:30 Okresní přebor 2022/2023 7. kolo 55

Na Tyršův stadion dorazil Juventus. Samozřejmě ne ten italský, ale mohelnický, nicméně hrající v originálních dresech slavné Staré dámy. No a v Šumperku měl lídr tabulky pořádnou práci, aby nakonec vybojoval další tři body.

Přitom ve 12. minutě hosty poslal do vedení Šrot, mladičký šumperský tým ale dokázal kontrovat. Ve 30. minutě srovnal Vladimír Dostál. O chvíli později sice vrátil Juventusu vedení Michal Svačina, ale Dostál druhou trefou znovu obratem srovnal. Do poločasu však výsledek 2:2 nevydržel, minutu před pauzou se podruhé v utkání trefil Daniel Šrot. A mohelnický tým tak šel do kabin s těsným vedením.

Ve druhém poločasu se měnilo znovu skóre na obou stranách, když se za Šumperk prosadil Daniel Novák a za hosty Aleš Heidenreich. Definitivu pak mohelnickému celku završeným hattrickem zajistil z pokutového kopu Daniel Šrot.

FK Šumperk B – Juventus Mohelnice 3:5 (2:3)

Góly: Vl. Dostál 2, Novák – Šrot 3 (1x z pen.), Svačina, Heidenreich. Žlutá karta: J. Appl (Juventus). Rozhodčí: Václav Berka. Diváci: 55.
Šumperk B: Bahounek – Jiroš, Halama, Vepřek, Krahula, P. Dostál, Frolo, Lašák, Snášel, Barvínek, Hýžďal. Střídající: Tomaj, Uher, Minář, Novák, V. Dostál.
Mohelnice: Smolka – K. Appl, Duda, Balcárek, Karger, J. Appl, Mičker, Vyroubal, Svačina, Šrot, Heidenreich. Střídající: Chytil, Tomešek, Smékal, Šerhant.

Šumperk B

1BAHOUNEK Adam Brankář