Sokol Vikýřovice U9 vs. FK Šumperk U8

17. 4. 2022 10:00 OP mladších přípravek (sk. Stříbrná) 2021/2022 3. kolo 46

Naši nejmladší hráči zavítali 17. dubna k derby do Vikýřovic. Na tamním hřišti je čekali benjamínci domácího Sokola. V chladivém počasí se všichni hráči urputně pustili do bojů ve stříbrné skupině Okresního přeboru. Více branek nakonec nastříleli domácí, když se šesti góly blýskl Jakub Ruprich.

Sokol Vikýřovice U9 – FK Šumperk U8 13:4 (9:2)

Góly: J. Ruprich 6, Hanulík 3, Kessl 2, Smoroň 2 – Gural 2, Sládek, Prejda. Rozhodčí: Jan Provazník. Diváci: 46.
Sokol Vikýřovice U9: Vaněk – Jindra, Vojt. Hanulík, Chudoba, Fischer, Kessl, J. Ruprich, Smoroň, Holátko, L. Ruprich, Kranzler, Macek, L. Lorenz, Janák, Junek, Pazourek, P. Lorenz, Vác. Hanulík. Trenér: Michael Mrštík.
FK Šumperk U8: Sládek – Černohorský, Dobročani, Gural, Losenický, Prejda, Ryba, Veverka, Krupka, Chytil, Reichl, Janeček. Trenér: Radim Netopil.