SK Hranice U12 vs. FK Šumperk U12

2. 4. 2022 10:00 Liga SpSM ml. žáků U12 2021/2022 20. kolo 81

Hranický výběr U12 potvrzuje v letošní sezóně svou kvalitu a pohybuje se na samotné špici tabulky. Do duelu 20. kola tak vstupoval s vizitkou jasného favorita utkání. Na vítězství, byť tomu tak výsledek nenasvědčuje, se ale hranický celek nadřel.

Čtyřicet minut totiž domácí marně dobývali šumperskou branku. Na umělce v Hranicích pak aktuálně druhý tým tabulky začal dávat branky. Nicméně na gól Kunovského ještě odpověděl Jaroslav Horák. Následně ale přišly klíčové další dva zásahy hranického celku, které obstaral Valouch. A další dva záseky přidal ještě do pauzy Andrýsek.

Rozhodující se tak pro celý zápas stala druhá třetina, kterou Hraničtí ovládli poměrem 5:1. Když hned vzápětí po zahájení té poslední třicetiminutovky přidal šestý gól domácích Kunovský, mohlo to vypadat na další brankostroj Hranic. Ten se nekonal, šumperský celek se zapřel a nakonec inkasoval proti favoritovi již jen jednou. Hattrick zkompletoval Valouch.

SK Hranice – FK Šumperk 7:1 (0:0, 5:1, 2:0)

Góly: 46., 48., 80. Valouch, 40., 62. Kunovský, 55., 57. Andrýsek – 45. Horák. Bez karet. Rozhodčí: Vít Panák. Diváci: 81.
Hranice: Přikryl – Kunovský, Rada, Třetina, Bartoň, Valouch, Vašina, Horáček, Krčmář, Andrýsek, Púčalová, Vyhňák, Tomeček, Matyáš.
Šumperk: Šléška – Olšejšek, Juřena, Jícha, Chromý, Rašner, Páleník, Hatoň, Lang, Horák, Strnad, Kovář, Mikulová, Böhm, Hegyi.