SK Hranice U13 vs. FK Šumperk U13

2. 4. 2022 10:00 Liga SpSM ml. žáků U13 2021/2022 20. kolo 81

Hráči kategorie U13 zavítali v rámci utkání 20. kola na půdu Hranic. Boj u soupeře ze spodní poloviny tabulky nakonec vyzněl ve prospěch šumperského týmu, který pokračuje v pronásledování vedoucího tria. Svěřenci Jakuba Bauera drželi duel pevně v rukou. Již po 20 minutách zápasu vedli i zásluhou čistého hattricku Martina Doležela 4:0.

Účet zápasu přitom v 10. minutě otevřel Vladyslav Bessonov, na jehož gól navázal v rozmezí 17. a 20. minuty zmiňovaný Martin Doležel. Během čtyř minut nasypal Hranicím čistý hattrick. Domácí sice na tento skvělý počin šumperského kanonýra, aktuálně třetího nejlepšího střelce soutěže, reagovali na úvod druhé třetiny gólem Tomáše Benýška.  Do další přestávky ale již stříleli góly pouze naši hráči. Postupně se trefili Adam Kubeš, Tomáš Janků, David Škrabal a Tomáš Potočka.

Poslední třetina už se od stavu 8:1 už prakticky jen dohrávala, o výsledku bylo rozhodnuto. I tak naši kluci mákli a po dvou čtyřgólových půlhodinách se prosadili hned pětkrát. Čtvrtý svůj gól přidal Martin Doležel, druhý pak Vladyslav Bessonov a David Škrabal. V 81. a 89. minutě ještě pečetili výsledek Tomáš Vaculík a Jakub Bečvář. Góly hranických Spaly a Hanzelky už jen korigovaly v průběhu třetí třetiny výsledek.

SK Hranice – FK Šumperk 3:13 (0:4, 1:4, 2:5)

Góly: 32. Benýšek, 64. Spala, 86. Hanzelka – 17., 18., 20., 69. Doležel, 10., 75. V. Bessonov, 57., 79. Škrabal, 39. Kubeš, 51. Janků, 59. Potočka, 81. Vaculík, 89. Bečvář. Bez karet. Rozhodčí: Vítězslav Juráň. Diváci: 81.
Hranice: Štěpánek, Krasňák, Benýšek, Matyáš, Tomek, Hanzelka, Bílý, Kudrfalec, Spala, Pospíšil, Rehovič, Borák, Klučka.
Šumperk: Vondra – Vaculík, Y. Bessonov, V. Bessonov, Kubeš, Oulehla, Bečvář, Potočka, Doležel, Brázda, Janků, Škrabal, Šalamoun, Vejchoda, Podhorný.