1. FC Slovácko U18 vs. FK Šumperk U19

19. 6. 2022 10:30 Moravskoslezská liga st. dorostu 2021/2022 16. kolo 50

Poslední vystoupení nováčka soutěže FK Šumperk v rámci moravskoslezské ligy staršího dorostu se odehrálo na půdě osmnáctky Slovácka. Celek, který nakonec skončil v celé soutěži na skvělém třetím místě, nakonec v domácím prostředí ukončil soutěž vítězně.

Šumperský výběr však i přesto předvedl na Slovácku velmi slušný výkon, kdy favorita pořádně potrápil. O konečném výsledku rozhodla nakonec jediná branka, kterou vstřelil střídající Lukáš Králík. Loňská posila týmu z Uherského Hradiště rozhodla duel gólem z 54. minuty. Na něj se bohužel nepodařilo odpovědět. I přes porážku v posledním utkání ale mohou být šumperští dorostenci se zakončenou sezónou velmi spokojeni. Uhráli bezpečnou záchranu, ba co víc, po nepříliš bodově povedeném úvodu sezóny pak odehráli kluci několik výtečných zápasů. Například s osmnáctkou Baníku mají naši starší dorostenci po skončené sezóně aktivní bilanci.

1. FC Slovácko U18 – FK Šumperk 1:0 (0:0)

Gól: 54. Králík. Bez karet. Rozhodčí: Jan Zapletal. Diváci: 50. Hráno: na stadionu Širůch, celková hrací doba 93 minut.
Slovácko U18: Macháček – Gajdošík, Mikač, Karásek, Kolář, Jonáš (46. Králík), Jandásek (23. Chramcov), Polák, Žourek (75. Vrána), Krejčí (75. Kocman), Marek.
Šumperk: Žanda – Jecu, Morong, Kmínek (80. Kühnel), Krézek (80. Podhorný), Elšík (69. Holík), Horký, Matura, Přikryl (69. Dostál), Červeňák, Vicenec (80. Kucharčuk).

Předchozí zápasy