Skaštice vs. Šumperk

Delegace rozhodčích

Rozhodčí
JAHODA Jaroslav

Ještě na začátku 83. minutě to vypadalo na solidní výsledek v divizním utkání na půdě Skaštic. A pak se vše zvrtlo. Domácím se podařilo vyrovnat, načež se ještě během gólové situace zranil po kontaktu se soupeřem brankář Vičar. Dílo zkázky a s ohledem na utkání velmi šťastné tři body vybojovaly Skaštice gólem z 92. minuty. Bohužel i přes větší aktivitu i držení míče než soupeř se nakonec ze třech bodů radovaly Skaštice.

Reportáž připravujeme.

Góly: 24. T. Motal, 83. Hubr, 90+2. Zavadil – 11. Cikryt, 59. Ostrovka. Žluté karty: Frýdl, Beneš, Petrúsek – Linet, Kováč, Strnad. Rozhodčí: Jahoda. Diváci: 248.
Skaštice: Vrba – Glozyga, Batík, Frýdl, Beneš (80. Petrúsek), Vymětal (70. Menšík), Zavadil, Konečník (C), L. Motal, T. Motal, Hubr. Trenér: Kolenič.
Šumperk: Vičar (86. Kreizl) – Pavelka, Šidlík, Ostrovka, Smrž, Linet (C), Jurásek, Cikryt (83. Tran Chi), Strnad, Kováč, Lavrovič (90+1. Nízký). Trenér: Opravil.

Předchozí zápasy

DatumDomácíVýsledkyHostéČas