Šumperk „U17“ vs. Sudkov

16. 5. 2020 12:00 Přípravná utkání 2019/2020 příprava -

V prvním přípravném utkání po rozvolnění opatření k potlačení šíření koronavirové epidemie se naše sedmnáctka představila doma proti Sudkovu. I s hráči kategorie U15 odehrála se seniorským týmem zápas, ve kterém byla lepším týmem. K jednoznačné převaze v držení míče však mladičký tým nedokázal přidat i úspěšnou koncovku. Šumperští mladíci tak většinou narazili na připravenou a fyzicky lépe disponovanou defenzívu seniorského mužstva.

Jediný gól týmu vstřelil mladý Daniel Gerlich, který měsíc před zápasem teprve oslavil patnácté narozeniny. Trenér Bohdan Hecl tak mohl být s předvedenou hrou svého týmu spokojený. Na tento duel pak navážou další přípravná utkání. Ta budou aspoň z části hráčům kompenzovat zrušenou jarní část dorostenecké divizní soutěže.

Souhrn utkání:

Gól FK Šumperk „U17“: Gerlich.

Předchozí zápasy

DatumDomácíVýsledkyHostéČas