31. 3. 2024 17:00 Liga SpSM ml. žáků U12 - sk. 9.-16. 2023/2024 3. kolo 45

Delegace rozhodčích

Rozhodčí
GANAJ Martin

Reportáž

Těžké utkání absolvovali šumperší mladší žáci kategorie U12 ve Slezsku. Na půdě Třince, který v úvodním jarním kole porazil doma HFK a poté odkládal duel s Jeseníkem, neustáli úvod zápasu. V sedmé minutě otevřel skóre Matyáš Bojko, aby tentýž hráč, který v létě roku 2023 přišel do Třince z jihočeského Písku, v deváté minutě zvýšil již na 2:0. Tím se domácí gólový účet na dlouhé minuty zastavil a další branky padaly až po změně stran. Ve 45. minutě přidal další domácí gól Petr Paseka, na 4:0 pak zvýšil ještě v 50. minutě Antonín Labaj.

Pozitivní bylo, že náš výběr v Třinci zbraně nesložil a po náročné cestě, na kteru se vydali ještě před kuropěním, zmobilizovali síly a dočkali se branky. V 54. minutě se prosadil Mikuláš Strnad, bohužel to byl z naší strany jediný gól v utkání.

FK Třinec U12 – FK Šumperk U12 4:1 (2:0)

Góly: 7., 9. Bojko, 45. Paseka, 50. Labaj – 54. Strnad. Žlutá karta: Polok (Třinec). Rozhodčí: Martin Ganaj. Diváci: 35.
Třinec: Jopek – Polok, T. Piechaczek, O. Piechaczek, Larysch, Kedzior, M. Bojko, Labaj, Paseka, Chowaniec, Němec, Cieslar, Lošonský, P. Bojko, Krišica.
Šumperk: Suchánek, Szalay – Smékal, Opravil, Nguyen, Matějček, Mareček, Luknár, Dařílek, Klein, Šarman, Urban, Vepřek, Žižka, Strnad, Koop, Hubáček, Chládek.