Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu Počet diváků
16. 3. 2024 15:15 Liga SpSM ml. žáků U12 - sk. 9.-16. 2023/2024 1. kolo 70

Reportáž

Vstup do jarní části sezóny výběru do 12 let vyšel, na domácí půdě přejel Bílovec 13:0 a hned v prvním kole nadstavby Ligy SpSM se usadil na prvním místě. Hattrickem se blýskli Válek a Smékal, o jediný gól pak utekl dvojici Dařílek – Urban. Smékal přitom stihl nastřílet čistý hattrick během sedmi minut. Čisté konto si připsal Martin Suchánek, letní posila z Nového Malína. Svůj první start za náš tým pak ozdobil gólem v 78. minutě František Švenda.

Již ve druhé minutě otevřel skóre Dařílek, na něj navázal o čtyři minuty později Nguyen a šumperští mladící poté pečlivě navyšovali náskok. Vítězství 13:0 je nejvyšším v podání tohoto výběru v letošní sezóně. Doposud jím byla výhra 13:1 v Havířově.

FK Šumperk U12 – ŠSK Bílovec U12 13:0 (8:0)

Góly: 35., 39. a 54. Válek, 70., 76. a 77. Smékal, 2. a 30. Dařílek, 15. a 38. Urban, 6. Nguyen, 10. Hubáček, 78. Švenda. Bez karet. Diváci: 70.
FK Šumperk U12: Suchánek – Válek, Vepřek, Žižka, Dařílek, Hubáček, Koop, Křesina, Luknár, Mareček, Nguyen, Smékal, Strnad, Švenda, Urban, Szalay.
ŠSK Bílovec U12: Anders – Nikel, Penčev, Šťastný, Hedvíček, Sigmund, Szweda, Gola, Nohel, Spiller, Knedlík, Žáček, Vajda, Molnár.