FK Šumperk U14 vs. 1. FC Viktorie Přerov U14

11 - 2

16. 3. 2024 11:00 MSŽD st. žáků U14 (sk. E) 2023/2024 14. kolo 20

Reportáž

Výběr do 14 let zahájil jarní část sezóny vítězstvím. Z pozice třetího celku tabulky udržel náš celek tak domácí neporazitelnost a vyhrál jasně 11:2. Hattrick zapsal Michael Šír, po dvou gólech pak vsítili Jakub Chromý a Tobiáš Hatoň. Přitom to byli hosté, kdo ve druhé minutě otevřel skóre. Na gól Navrátila ale navázal šumperský tým pěti góly, i díky hattricku Šíra, a do změny stran tak vedl již 5:1. I druhý poločas načali hosté gólem, ale tentokrát obratem dostali dalších šest.

Po výhře 11:2 se tak náš tým posunul na druhé místo tabulky, nicméně Hranice mají zápas k dobru.

FK Šumperk U14 – ŠSK Bílovec U14 11:2 (5:1)

Góly: 3., 22. a 30. Šír, 9. a 79. Hatoň, 50. a 62. Chromý, 7. Strnad (pen), 44. Palkovič, 48. Lang, 73. David – 2. Navrátil, 43. Spáčil. Žluté karty: Strnad – Janík, Navrátil. Rozhodčí: Jakub Kašpar. Diváci: 20.
FK Šumperk U14: Nitsche – Ošlejšek, Juřena, Šír, Neoral, Chromý, Páleník, Hatoň, Lang, Horák, Rašner, Palkovič, David, Strnad, Jícha, Potočka.
ŠSK Bílovec U14: Pešák – Holý, Stančo, Křepelka, Vrána, Maňák, Janík, Tomeček, Navrátil, Spáčil, Chaloupka, Macháček.