FK Šumperk U19 vs. MFK Karviná U18

0 - 3

13. 4. 2024 10:30 Moravskoslezská liga st. dorostu 2023/2024 21. kolo 123

Reportáž

Starší dorostenci FK Šumperk přivítali na Tyršově stadionu výběr Karviné do 18 let. Celek ze Slezska pohybující se uprostřed tabulky vstupoval do zápasu jako favorit. V utkání nakonec i vyhrál, ale jeho vítězství se lehce nerodilo. Pro náš tým pak byl smolný první poločas, ve kterém padla jediná branka. Hosté se díky nešťastnému vlastnímu gólu dostali v 18. minutě do vedení.

Další trefy přišly až ve druhé půli. A obě měl na svědomí střídající Dominik Míček. V 59. minutě nejprve navýšil vedení hostů a poněkud je tak uklidnil, pojistka a zároveň poslední gól v utkání přišla v 79. minutě. Karviná, která tak jako rezervní tým staršího dorostu dovezla i několik hráčů ročníku 2005 (U19) včetně malijského mladíka Hady Koneho, vyhrála v Šumperku 3:0. Náš tým tak bohužel zůstává o skóre poslední v tabulce. V příštím kole jej čeká souboj s předposlední Porubou, a to na půdě soupeře.

FK Šumperk U19 – MFK Karviná U18 0:3 (0:1)

Góly: 58. a 79. Míček, 18. vlastní. Žluté karty: Nevrlý, Lepka, Minář, Barvínek (vše Šumperk). Rozhodčí: Jakub Ondráček. Diváci: 123.
FK Šumperk: Hýžďal – Sroka, Lepka (80. Kodeš), Nevrlý (69. Zelinka), Hájek (46. Barvínek), Bližňák, Kucharčuk, Minář, Doležal, Achilis, Galík (61. Slezák, 80. Ženčuch).
MFK Karviná U18: Vavřík – Kone, Meliš, Kořenek, Hrdina (46. Poledník), Imrich, Pecold, Zahorii, Pilař (65. Gríger), Hazha, Pomeranek (46. Míček).