30. 3. 2024 11:00 Moravskoslezská liga st. dorostu 2023/2024 19. kolo 54

Delegace rozhodčích

RozhodčíAsistent rozhodčího 1Asistent rozhodčího 2
GREČMAL MichalMATULÍK RadekFORAL Lukáš

Reportáž

Čekání na první jarní bod trvá u staršího dorostu. Ten doma nestačil na kvalitní celek jihlavské osmnáctky, která navázala na naopak dosavadní jarní neporazitelnost. O osudu zápasu bylo bohužel rozhodnuto poměrně záhy, byť první branka padla až ve 24. minutě. Jenže na gól Bouchnera rychle navázali hosté dalšími třemi zásahy a ve 35. minutě už ukazatel skóre signalizoval průběžný stav 0:4. Hosté pak soustředěným výkonem navýšili stav i ve druhém poločasu, nakonec z toho byla drtivá prohra 0:7.

V náročné soutěži nečeká nic lehkého na naše hráče ani v dalším kole, spíš naopak. Vydají se do Ostravy, kde poměří síly s výběrem Baníku U18. Hrát se bude v neděli 7. dubna od 10:30.

FK Šumperk U19 – Vysočina Jihlava U18 0:7 (0:4)

Góly: 24., 30. Bouchner, 35., 86. Rais, 27. Skoumal, 67. Ficek, 69. Raitmajer. Bez žlutých karet. Rozhodčí: Michal Grečmal. Diváci: 54.
Šumperk U19: Hýžďal – Sroka, Slezák, Zelinka (75. Novosad), Nevrlý (62. Lepka), Galík, Vaňourek, Achilis, Bližňák, Jiroš (46. Doležal), Kucharčuk.
Jihlava U18: Nevěčný – Půža (58. Červený), Šlechta, Pivnička (58. Raitmajer), Hudák (58. Torner), Šerý (71. Lovětinský), Rais, Novák, Kotoun, Skoumal (46. Ficek), Bouchner.