13. 8. 2023 10:00 Okresní přebor 2023/2024 2. kolo 67

Delegace rozhodčích

Rozhodčí
LANGHAMMER Luděk

Reportáž

Úvodní utkání mistrovské sezóny 2023/2024 odehrál šumperský rezervní celek na domácím hřišti, a to proti soupeři, se kterým naopak minulou sezónu uzavíral. Úsovští se na Tyršově stadionu dostali do vedení již v 9. minutě, kdy se trefil Michal Obíral. Ještě do poločasu náš celek dokázal otočit vývoj duelu, když se dvěma góly blýskl Matěj Churavý. I tak se nakonec body dělily. O remízu v základní hrací době se postaral Roman Tichý a na řadu přišly pokutové kopy. V nich se náš celek nemýlil, zvítězil na penalty 5:3 a do tabulky si připsal dva body.

FK Šumperk B – FK Úsov 2:2, 5:3pen

Góly: 34. a 41. Matěj Churavý – 9. Obíral, 65. Tichý. Žluté karty: Komínek – Keprt. Rozhodčí: Langhammer. Diváci: 67.
FK Šumperk: Hýžďal – V. Dostál, Š. Valenta, Klimek, Komínek, Krahula, Přikryl, P. Dostál, Tyl, T. Valenta, Musílek. Střídající: Hecl, Matěj Churavý, Jiroš, Novosad.
FK Úsov: Grygar – R. Dopita, M. Dopita, Hlaváč, Keprt, Mikeš, Nevěřil, Obíral, Kudrna, Frank, Jiroušek. Střídající: Konečný, Šotola, Tichý.