Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu Počet diváků
21. 5. 2023 14:30 Okresní přebor 2022/2023 23. kolo 50

Reportáž

Rezervní tým navázal na týden staré drtivé vítězství s Leštinou a tentokrát nešetřil ani staroměstský  Baník. Hrdinou zápasu se stal doslova z řetězu utržený Adam Žák, který během zápasu nastřílel šest branek. Své góly přitom rovnoměrně rozdělil do každého z poločasů.

Svůj brankový účet načal Žák již ve třetí minutě a v osmnácté zvyšoval na 2:0. Účet prvního poločasu nakonec narostl až na skóre 5:1, když nejen že Žák završil první hattrick, ale góly přidali i Hýžďal a Musílek. Za hosty se prosadil Gábor. Podobným výsledkem skončil i druhý poločas, v něm náš celek uspěl poměrem 5:2 a celkovým skóre tak 10:3. Kromě dalších tří branek Žáka a další trefy Hýžďala se do střelecké listiny zapsal i Jan Minář. Ze strany Staroměstských se prosadili Michal Pořízka a Petr Pelech.