Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu Počet diváků
12. 9. 2020 10:00 MSDD st. dorostu (sk. E) 2020/2021 6. kolo 74

Reportáž

Ani v šestém utkání této sezóny nepoznal starší dorost hořkost porážky. V Olomouci proti 1. HFK odehrál těžký souboj, ve kterém prohrával již od osmé minuty 1:0. Jenže dokázal se vzepřít osudu a přímého pronásledovatele nakonec porazil 2:1. Již za deset minut po úvodní trefě utkání srovnal kanonýr Marek Elšík, ve druhé půli rozhodl kapitán Ondřej Musílek. Ideálně tak oslavil své narozeniny, kdy pár dní před zápasem oslavil 18 let svého života.

Náš starší dorost tak zůstává jako jediný v soutěži bez ztráty bodu a zaslouženě je tak v čele celé soutěže!

Jakub Bauer, trenér FK Šumperk: „Zápas byl fyzicky velmi náročný a do poslední chvíle napínavý. Domácí tým se spoléhal na poměrně jednoduchý přechod delšími míči ve fázi útočné a ve fázi obranné se snažil presovat naši rozehrávku ve velkém počtu hráčů. Naším cílem bylo rotovat na postech středních záložníků a konstruktivní rozehrou přejít přes presinkovou linii soupeře a následně využít přečíslení rychlým přechodem. Věřím, že pro nezaujatého diváka to byl především v první půli zajímavý zápas. Druhá půle přinesla ještě více zjednodušení v podání domácího týmu a bohužel více nepřesností od nás. Právě taková utkání nám ukážou další věci, se kterými se musíme do budoucna vypořádat, abychom mohli být trvale spokojení s naší hrou. S dosavadním průběhem sezony jsme spokojení. Nicméně věřím, že vzhledem k tomu, jak pracovité a vnímavé hráče máme, tak naše meta z pohledu předvedeného výkonu leží ještě daleko před námi.“