31 VIČAR Adam

25. 3. 2002
Věk
22

Brankář Adam Vičar začínal s fotbalem v šesti letech v Tělovýchovné Jednotě Jiskra Brodek u Konice. Odtud nejprve zavítal ještě jako žáček do Olomouce, kde působil v akademii Sigmy. Následně přišlo hostování i v Prostějově, které se v srpnu roku 2016 změnilo v přestup. Jenže v 1. SK Prostějov vydržel Vičar již jen jeden rok. Následoval přestup domů do Brodku, aby hned po šesti dnech došlo na dohodu se Sigmou a na další přestup. Ze Sigmy se Vičarovi podařilo nakouknout i do mládežnické reprezentace.

V létě 2020 si jej po odchodu brankáře Maxe do Rapotína vyhlédli Zdeněk Opravil s Romanem Křepelkou a talentovaný brankář se tak stal posilou divizního FK Šumperk. Vičar tak nakročil k prvnímu získávání zkušeností ze seniorských soutěží.

Divize E

SezónaKlubZÁPMINGÓLIGPPKGNPCHPŽKČKMIN/G