FK Šumperk vs. FK Jeseník

FK Šumperk vs. FC Kostelec na Hané

FK Šumperk vs. TJ Břidličná

FK Šumperk vs. TJ Jiskra Rapotín

Trenérské duo Tököly – Merta protočilo v zápase velké množství hráčů, kteří pak měli vesměs celý zápas herní převahu. „Jsem rád, že jsme si zahráli, že jsme prostřídali kluky na hřišti a že se nám nikdo nezranil. V utkání jsme měli převahu, dva góly ze tří jsme dostali po velkých chybách ve středu hřiště. To by se stával nemělo, ale jsme na začátku přípravy. Pojali jsme to jako tréninkový zápas, hráči do něj šli z plné zátěže. A bylo vidět, že jsou unavení. Nějaké závěry ale v tuto chvíli určitě dělat nejde, ani řešit jednotlivé hráče. O víkendu nás čeká další soupeř, divizní Břidličná,“ zhodnotil trenér Pavel Tököly vítězné utkání.

Divizní celek zahájí jarní část soutěže 19. března na půdě Kozlovic, nicméně jednotlivé kluby mají termín pro definitivní nahlášení termínů zápasů jarní části 31. ledna 2023. Následně přineseme již finální podobu jarní části divizní soutěže.

FK Šumperk vs. FC Slavoj Olympia Bruntál

Utkání se z důvodu velké marodky v týmu soupeře neodehraje.

Šumperk vs. Jeseník

Šumperk vs. Rapotín