Slovan Bzenec vs. FK Šumperk

Bez zraněného Marka Smrže vstupoval šumperský celek do posledního venkovního utkání sezóny 2022/2023. Co víc, v průběhu zápasu se bohužel zranil i Patrik Strnad, který musel střídat a i pro něj sezóna skončila. Šanci od začátku tak dostal v béčku ostrými pálící Adam Žák a po půlhodině hry pak za Strnada naskočil dorostenec Jakub Vaněk.

Utkání se i přes tyto komplikace nevyvíjelo špatně, šumperský celek dokonce šel do vedení. Pro přihrávku si seběhl Adam Žák, prvním dotekem se míč připravil a druhým zakončil k tyči Frydrychovy branky. Ve 21. minutě si tak náš celek zařídil jednogólové vedení a Žák navázal na úspěšné jaro v dresu rezervního celku. Nicméně jinak to byl Bzenec, kdo toužil otočit zápas a bohužel se mu to podařilo ještě v první půli, dvěma slepenými góly během jedné minuty. Nejprve srovnal Robert Knotek, vzápětí dokonal obrat Tomáš Zůbek.

Takový moment nepřidá žádnému týmu na pohodě a také v tomto případě oba góly zamíchaly kartami do zbytku zápasu. Pomoci měl Matěj Zelinka, pomocí kterého trenérský tandem našeho celku, po vystřídání Liďáka, podpořil i ofenzívu. Bohužel byli to ale znovu Bzenečtí, kteří dávali góly. A zase dvojice Knotek – Zůbek. Tentokrát si pořadí prohodili. Zůbek v 70. minutě navýšil skóre a o jedenáct minut později pečetil vysoké domácí vítězství Knotek. Před derniérou sezóny pak zkomplikoval trenérům situaci i Petr Linet, který v samotném závěru dostal zbytečnou červenou kartu.

Slovan Bzenec vs. FK Šternberk

Slovan Bzenec vs. FK Kozlovice