1. BFK Frýdlant nad Ostravicí „U17“ vs. 1. HFK Olomouc „U17“

12:15
Preview

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí „U19“ vs. 1. HFK Olomouc „U19“

10:00
Preview

Frýdlant n. Ostravicí „U17“ vs. Šumperk „U17“

12:15
Preview

Frýdlant n. Ostravicí „U19“ vs. Šumperk „U19“

Již s jistotou, že na dlouhou dobu se fotbalové soutěže zase po soutěžním víkendu uzavřou, odjížděli šumperští starší dorostenci hájit první místo v tabulce do Frýdlantu nad Ostravicí. Na půdě nováčka se však na potvrzení role favorita pořádně nadřel. Nakonec všechny čtyři góly padly z kopaček šumperských hráčů, bohužel jedna trefa byla vlastní. O výhře rozhodl hattrickem Marek Elšík, nejlepší střelec celé soutěže.

Hosté šli do vedení záhy, Elšík se poprvé trefil již v 6. minutě. Přesně po půl hodině hry přidal druhou trefu. Nicméně vzápětí se duel dramatizoval, po vlastní brance se Frýdlant dostal na dostřel. Definitivní pojistku si nedaleko Ostravice připsal Šumperk v 81. minutě, kdy Elšík zkompletoval hattrick. Do přestávky tak vstupoval Šumperk s bodovým náskokem na rezervy Karviné a Prostějova. Elšík pak se ziskem 15 branek.

Statistiky utkání

Góly: 37. vlastní – 6., 30. a 81. Elšík. Žluté karty: Horký, Musílek (oba Šumperk). Rozhodčí: Novák Radek.
Sestava:
Žanda – Bouchal, Liďák, Morong, Matura – Musílek, Jecu (80. Holan), Horký – Václavek (65. Körner), Elšík, Žák (69. Kvapil).

Ohlas po utkání

Bohdan Hecl (FK Šumperk): Především oceňuji, že soupeř nakonec připravil travnatou plochu a kategorie U19 nemusela odehrát svůj zápas na opravdu malé umělé trávě. Rychlý gól Elšíka po pěkném uvolnění Jecu nám paradoxně moc nepomohl. Nebyli jsem myslím tentokrát plně koncentrovaní a vytvářeli až příliš mnoho individuálních chyb. Útok jsme vedli většinou přehuštěným středem a soupeř nás mohl několikrát po rychlých přechodech potrestat. V druhém poločasu jsme se sice zlepšili a vytvořili si i několik velmi dobrých příležitostí, i když skórovat se nám podařilo jen po rohovém kopu. Celkově ale zápas z naší strany nedosáhl kvalit předešlého domácího utkání proti Přerovu. I když preferujeme týmový výkon, tak tentokrát musím pochválit Marka Elšíka, který vstřelil druhý hattrick v řadě. Před nucenou pauzou vstřelil v 9 zápasech celkem 15 branek.

1 - 3
Konečný výsledek

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí „U17“ vs. FK Stará Bělá „U17“

1 - 4
Konečný výsledek

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí „U19“ vs. FK Stará Bělá „U19“

3 - 0
Konečný výsledek

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí „U17“ vs. FC Vsetín „U17“

0 - 10
Konečný výsledek

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí „U19“ vs. FC Vsetín „U19“

6 - 2
Konečný výsledek

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí „U17“ vs. SK Uničov „U17“

0 - 8
Konečný výsledek

1. BFK Frýdlant nad Ostravicí „U19“ vs. SK Uničov „U19“

1 - 1
Konečný výsledek