FC TVD Slavičín vs. TJ Tatran Všechovice

10:15
Preview

FC TVD Slavičín vs. FK Šumperk

Série šesti zápasů v řadě bez porážky vzala za své na půdě lídra soutěže, týmu Slavičína. Ten si zajistil tři body po gólu z 87. minuty, kdy na přímý kop naběhl nehlídaný Martin Malenovský. Soupeř tak má na čele tabulky náskok pěti bodů na Kozlovice, ale o jedno odehrané utkání více. Náš celek zůstává devátý, nicméně s jistotou se již zachránil v divizní soutěži pro příští ročník.

V základní sestavě se na půdě Slavičína objevil brankář Richard Bílý, stejně tak křídelní záložník Marek Elšík a další Marek, také odchovanec, Horký. Lídr ze Slavičína, který hýřil sebevědomím, se ale proti Šumperku dlouho trápil a ve víceméně vyrovnaném utkání dlouho pálil své šance. A bohužel ani náš celek, který zdatně vedoucímu celku tabulky konkuroval, nedokázal navázat na úspěšná střelecká představení z minulých kol.

Domácí nakonec na zasluněném pažitu ve Slavičíně uspěli z poslední šance. Nízkého souboj tělem o míč byl posouzen jako mimo meze pravidel a Slavičín rozhodl. Přízemní centr našel sbíhajícího a naprosto trestuhodně nepokrytého Martina Malenovského, který jen lehce trefil míč a usměrnil ho k tyčce.

1 - 0
Konečný výsledek

FC TVD Slavičín vs. FK Šternberk

2 - 1
Konečný výsledek

FC TVD Slavičín vs. FK Kozlovice

0 - 1
Konečný výsledek

FC TVD Slavičín vs. Slovan Bzenec

2 - 1
Konečný výsledek

FC TVD Slavičín vs. 1. HFK Olomouc

3 - 1
Konečný výsledek

FC TVD Slavičín vs. FK Nové Sady

2 - 3
Konečný výsledek

FC TVD Slavičín vs. SFK ELKO Holešov

1 - 0
Konečný výsledek

FC TVD Slavičín vs. SK Baťov 1930

2 - 1
Konečný výsledek

FC TVD Slavičín vs. TJ Skaštice

3 - 2
Konečný výsledek