5 - 1

SK Líšeň U19 vs. 1. SC Znojmo FK U19

4 - 2

SK Líšeň U17 vs. FK Šumperk U17

Na Zbýšov, kde se odehrál zápas 7. kola MSLD, nebudou mít dobré vzpomínky šumperští mladší dorostenci. S celkem Líšně prohrávali již v poločasu 0:5 a nakonec si odvezli vysokou porážku 0:7. Hrdinou zápasu se stal domácí útočník Lukáš Rolinek, který během devíti minut nastřílel čtyři góly a duel vlastně rozhodl.

SK Líšeň U17 – FK Šumperk U17 7:0 (5:0)

Góly: 22., 26., 27. a 31. Rolinek, 43. Polóni, 65. Pavlinec, 88. Klabal (pen.). Žluté karty: Liška, Knos – Nevrlý. Rozhodčí: Jiří Pavlas. Diváci: 21.
Líšeň: Klabal – Polóni, Dervišič (46. Knos), Pavlinec, Řezník (46. Kosmák), Čábelka, Liška, Hasoň (62. Oplt), Baier, Lopour (62. Hochman), Rolinek (62. Novák).
Šumperk: Hýžďal – Lepka, Kočí (62. Lašák), Luběna (46. Snášel), Novák (67. Nevrlý), Hájek, Zelinka, Horáček (56. Barvínek), Kucharčuk, Havlíček, Tomaj.

7 - 0

SK Líšeň U19 vs. FK Šumperk U19

Ve Zbýšově šumperským starším dorostencům pšenka nekvetla. Na půdě Líšně předvedl náš celek srdnatý a bojovný výkon, ale na brněnský celek nestačil. Domácí celek rozhodl v období od 20. do 23. minuty, kdy se trefili Nigérijec Damian Chigozirim Okoro a Denis Galia. Nigerijský talent pak skóroval ve druhé půli ještě jednou a Líšeň tak uspěla poměrem 3:0.

SK Líšeň U19 – FK Šumperk U19 3:0 (2:0)

Góly: 20. a 53. Okoro, 23. Galia. Žluté karty: Galia, Pustina – Karger, Vicenec. Rozhodčí: Karel Mach. Diváci: 22.
Líšeň: Moučka – Erida, Hoda (77. Tálský), Okoro (85. Spusta), Iwuala, Špaček, Galia, Tauš (64. Kadeřávek), Steiner (46. Valenta), Pustina, Gabriel.
Šumperk: Panin – Vaněk (76. Kucharčuk), Kühnel (38. Jiroš), Dostál, Nevrlý, Vicenec (67. Kočí), Šincl, Luběna (67. Havlíček), Karger, Thun, Lašák.