TJ Skaštice vs. FC Zbrojovka Brno B

TJ Skaštice vs. FK Nové Sady

TJ Skaštice vs. TJ Tatran Všechovice

TJ Skaštice vs. FK Šumperk

Znovu s dosti improvizovanou sestavou mířili šumperští fotbalisté do Skaštic. Velké množství absencí museli trenéři Opravil s Křepelkou řešit například Tomášem Morongem či Markem Elšíkem. A aby nebylo všemu nepříjemnému dosti, tak v utkání pak sudí Malimánek vyloučil hned dva šumperské hráče, a to již na konci poločasu Lavroviče a hned na začátku druhého pak Ostrokona.

Domácí přitom rozhodně nebyli lepším týmem a dá se říci, že i když hráli nakonec téměř celý poločas s výhodou dvou hráčů v poli, konečné skóre je spíše pro ně velmi lichotivé. V první půli měl více ze hry hostující celek, ale doplácel na to, co ho trápí od začátku sezóny. Tedy nulovou gólovou potenci. Klíčovým momentem se pak stalo nejspíš zmiňované Lavrovičovo vyloučení, který do té doby patřil k nejlepším hráčům na hřišti. A bohužel, jak již bylo zmíněno, hned po změně stran pak musel náš celek oželet dalšího vyloučeného hráče.

I proti devíti mužům však dlouho nedokázaly Skaštice rozhodnout duel, byť převahu přece jen využili. Hned minutu po vyloučení Ostrokona otevřel skóre zápasu Zdeněk Konečník. Domácí celek pak dlouho marně usiloval o navýšení náskoku, naopak sám si musel dávat pozor na akce hostů. Přesto se skaštický výběr dočkal další branky, když v 61. minutě zvýšil Frýdl. Pokud si někdo myslel, že proti hned o dva hráče oslabenému soupeři je tohle pojistka, mýlil se. V 76. minutě totiž prostřelil Vrbu Adam Žák. Šumperský tým tak navzdory dvěma přísným vyloučením zatápěl Skašticím, dokázal vstřelit dokonce vyrovnávací branku, která však nebyla uznána kvůli ofsajdovému postavení.

Početní převaha ale nakonec rozhodla. Domácí tým přidal definitivní pojistku v 87. minutě, když se znovu prosadil Konečník. I po čtvrtém kole tak bohužel nadále zůstává šumperský tým sužovaný absencemi bez bodu. Napráva se nabízí hned o víkendu, kdy přijede na Tyršův stadion další bezbodový celek. Zápasem pravdy se tak může stát duel s olomouckým HFK.

TJ Skaštice vs. 1. HFK Olomouc

TJ Skaštice vs. FC Vsetín