FC Rovensko vs. Sokol Brníčko

8 - 0
Konečný výsledek

FC Rovensko vs. TJ Libina B

4 - 5
Konečný výsledek

FC Rovensko vs. TJ Tatran Písařov

3 - 0
Konečný výsledek

FC Rovensko vs. FK Šumperk B

Do Rovenska dorazila šumperská rezerva opět s mladým kádrem, nicméně běhaví šumperští mladíci ovládli i další utkání této sezóny. Po hladkém vítězství 5:0 již stačí z posledních pěti duelů odehrát našemu výběru jediný bod, aby si zajistil postup do vyšší soutěže.

Rovensko se od začátku jarní části sezóny trápí, jediné tři body si připsalo v derby v Jedlí. K nim pak přidalo bod za prohry po penaltách na půdě rezervy z Libiny. Před duelem s našimi hráči pak inkasovalo sedm branek v Hanušovicích. K zápasu tak odjížděl náš celek jako favorit, což potvrdil. Dlouho však hledali mladíci ze Šumperka cestu k domácí brance, přesto šli do kabin s náskokem dvou branek. Nejprve v polovině první části hry otevřel skóre Martin Šincl, až v závěru půle pak navýšil náskok Pavel Mazák.

V souběžně hraném utkání v té době vedl v poločase i Písařov nad Hanušovicemi, těsným náskokem 1:0. Přitom ztráta bodů Tatranu by znamenala již definitivu postupu po tomto kole. Nakonec k tomu nedošlo, Písařov výhru pojistil a urval tři body po výsledku 2:0. Šumperští mladíci pak v Rovensku přidali ještě tři branky, podruhé v zápase se trefil Šincl a dvě branky pak vstřelil Šimon Valenta. Po vítězství 5:0 zůstává rezerva první se ziskem 48 bodů ze 16 zápasů a se skóre 89:15. Definitivu postupu si mohou naši hráči vybojovat již v dalším kole, kdy doma přivítají Jedlí. Hraje se v sobotu 14. května od 15:00 na Tyršově stadionu.

FC Rovensko – FK Šumperk B 0:5 (0:2)

Góly: 22. a 55. Šincl, 62. a 81. Valenta, 43. Mazák. Žluté karty: Šincl (Šumperk). Rozhodčí: Pavel Jílek. Diváci: 85.
FC Rovensko: Bezděk – Šváb, Vágner, Vysloužil, Huňat, Kunčík, Matoušek, Doubrava, Peichl, Tatoušek, Láník. Střídající: Jílek, Chrastina.
FK Šumperk B: Horký – Šincl, P. Dostál, Přikryl, V. Dostál, Štefek, Valenta, Klimek, Halama, Mazák, Krahula. Střídající: Jiroš, Tyl, Žanda.

0 - 5
Konečný výsledek

FC Rovensko vs. Sokol Malá Morava

2 - 8
Konečný výsledek

FC Rovensko vs. FK Šumperk B

1 - 2
Konečný výsledek

FC Rovensko vs. Sokol Brníčko

3 - 0
Konečný výsledek

FC Rovensko vs. FK Hanušovice

2 - 4
Konečný výsledek

FC Rovensko vs. Sokol Jedlí

4 - 0
Konečný výsledek

FC Rovensko vs. TJ Libina B

Penaltový rozstřel: 2:3.

2 - 2
Konečný výsledek