1 - 3

3 - 1

Sokol Malá Morava vs. Sokol Jedlí

5 - 3

K utkání dalšího kola III. třídy, skupiny A zajížděla naše rezerva na hřiště do Podlesí, kde má své zázemí klub Sokola Malé Moravy. V sestavě domácího Sokola navíc nechyběl Jiří Tezner, velezkušený hráč, kterého si ale šumperští fanoušci pamatují spíše z haly Gymnázia. Patřil totiž k oporám prvoligového futsalového klubu Delta Real Šumperk. V aktuální sezóně vstřelil za soupeře již dvě branky a i tentokrát se tedy muselo s jeho střeleckými schopnostmi počítat. Na druhou stranu, v týmu domácích se objevil i teprve šestnáctiletý Jan Jouzek. Naši branku pak znovu hájil mladičký Patrik Horký.

A Malá Morava potvrdila, že nedá kůži proti šumperským mladíkům lacino. Po vítězství 3:1 v Písařově domácí drželi krok s lídrem soutěže po celou první půli, nesrazil je ani rychlý gól Martina Šincla z páté minuty utkání. Navýšení náskoku pro šumperský celek pak nešťastným vlastním gólem zařídil domácí kapitán Petr Ceh. Domácí ale trápili náš výběr až do posledních minut. Poté se nám podařilo po trefě Tomáše Holana a druhém zásahu v utkání z kopačky Martina Šincla vybojovat vítězství v poměru 4:0. Zajímavostí je, že naprosto stejným výsledkem dopadlo poslední odehrané utkání obou soupeřů, které se uskutečnilo téměř přesně před rokem, 5. 9. 2020 v Podlesí.

Naše rezerva si tak udržela vedení v tabulce, když je zatím bez ztráty bodů první s náskokem čtyř bodů na rezervu Libiny.