FC Dubicko vs. Sokol Palonín

FC Dubicko vs. TJ Baník Staré Město

FC Dubicko vs. Sokol Bratrušov

FC Dubicko vs. FK Šumperk B

Rezervní celek se po vítězství doma s Úsovem vydal k mírně obměněné sestavě na půdu Dubicka. I tak ale v kádru převládali hráči teenagerského věku, navíc ještě kategorie U16. Pro brankáře Daniela Frola a trojici z pole Tomáše Luběnu, Slávka Vepřka a Lukáše Uhera šlo o debut v seniorské kategorii. A nutno dodat, že vydařený.

Náš rezervní celek se do vedení dostal velice záhy, ve 14. minutě se gólově prosadil Patrik Lepka. Během následujících minut pak bleskově přidali gól debutanti Slávek Vepřek a Tomáš Luběna. Za stavu 3:0 pak také oba týmy odcházely do šatny. Druhý poločas přinesl gólově vyrovnanější podívanou. Stovku domácích příznivců nejprve potěšila branka z kopačky Davida Richtera. Gól devětadvacetileté loňské posily z Krchleb ale Dubicku na zvrat v zápase nestačil. Naopak ještě do konce utkání se dvakrát prosadil náš výběr. Nejprve vrátil čtyřgólový náskok na naši stranu Lukáš Lozyňskyj, konečný výsledek 5:1 stanovil svým gólem v samotném závěru Ondřej Jiroš.

FC DUBICKO – FK Šumperk B 1:5 (0:3)

Góly: 63. Richter – 14. Lepka, 20. Vepřek, 26. Luběna, 71. Lozyňskyj, 88. Jiroš. Žluté karty: Pur – Frolo. Rozhodčí: Jan Majstršin. Diváci: 100.
FC Dubicko: Krňávek – Horák, P. Pobucký, Plhák, Pospíšil, Šťastný, Koubek, D. Pobucký, D. Richter, Panák, Šín. Střídající: Šlégr, Žižka, Linhart, J. Richter, Pur, Berka. Trenér: M. Volf.
Šumperk B: Frolo – Jiroš, Planý, Koryčan, Horáček, Slezák, Lašák, Lepka, Kočí, Halama, Šincl. Střídající: Novák, Luběna, Uher, Vepřek, Lozyňskyj. Trenér: P. Jakoubek.

FC Dubicko vs. Sokol Jestřebí

TJ Dubicko U13 vs. SK Zvole U13