Sokol Brníčko vs. FK Hanušovice

1 - 4
Konečný výsledek

Sokol Brníčko vs. TJ Libina B

1 - 2
Konečný výsledek

Sokol Brníčko vs. TJ Tatran Písařov

1 - 4
Konečný výsledek

Sokol Brníčko vs. FK Šumperk B

Šumperští mladíci pod hlavičkou mužské rezervy vyrazili v sobotu 9. dubna do Brníčka. Cílem bylo uhájit neporazitelnost a minimálně si udržet náskok v čele tabulky na druhý Písařov. Ten v souběžně hraném utkání v Podlesí, na zasněženém domácím trávníku Sokolu Malé Moravy, vyhrál v divoké přestřelce 7:3. A góly byly k vidění i v Brníčku.

Zatímco domácí soupiska disponovala pouze hráči narozenými ve 20. století, tak naopak šumperská rezerva tentokrát sáhla pouze po dorostencích. Šest hráčů na soupisce spadá do ročníku 2003, zbytek byl ještě mladší. A již v páté minutě otevřel skóre Tomáš Fiala, který poslal šumperský tým do vedení. Domácí, kteří vstoupili do jarní sezóny vítězstvím na penalty s Jedlím, srovnali krok a stav ve 14. minutě. Vyrovnání zajistil Pavel Žák, který mezi lety 2006 a 2007 působil v šumperském Áčku.

O osm minut později se však znovu prosadili hosté, když skóroval Vojta Klimek. Těsný výsledek vydržel až do konce poločasu. V tom druhém pak už hosté začali přehrávat soupeře a postupně navyšovat skóre. Již v 50. minutě se trefil Patrik Přikryl. Domácí pak museli přežít složitý moment, kdy v jedné minutě inkasovali z kopačky Marka Elšíka a Vojty Klimka. Skóre pak uzavřel Jakub Žanda, standardně brankář dorosteneckého ligového mužstva. Tentokrát pomohl rezervě v ofenzívě a v 88. minutě se i gólově prosadil.

Rezerva šumperského FK uhájila stoprocentní bilanci a drží si na čele tabulky soutěže solidní náskok 12 bodů. Brníčko naopak kleslo v tabulce na šesté místo, protože rezerva Libiny doma porazila na penalty Rovensko.

Sokol Brníčko – FK Šumperk B 1:6 (1:2)

Góly: 14. Žák – 22., 70. Klimek, 5. Fiala, 50. Přikryl, 69. Elšík, 88. Žanda. Bez karet. Rozhodčí: Ludvík Žák. Diváci: 35.
Sokol Brníčko: Kubík – Černý, Kruš, Schneider, Mojestík, Hofman, M. John, Kimmel, Malý, Vysloužil, Žižka. Střídající: Zámečník, Klimek, J. John, Žák.
FK Šumperk B: Horký – Šincl, P. Dostál, Štefek, Přikryl, Klimek, V. Dostál, Krahula, Fiala, Karger, Elšík. Střídající: F. Podhorný, Jiroš, Žanda, Tyl.

1 - 6
Konečný výsledek

Sokol Brníčko vs. Sokol Jedlí

2 - 2
Konečný výsledek

Sokol Brníčko vs. TJ Tatran Písařov

1 - 2
Konečný výsledek

Sokol Brníčko vs. Sokol Malá Morava

2 - 0
Konečný výsledek

Sokol Brníčko vs. FC Rovensko

7 - 0
Konečný výsledek

Sokol Brníčko vs. FK Hanušovice

2 - 1
Konečný výsledek

Sokol Brníčko vs. TJ Libina B

Penalty – 3:4.

2 - 2
Konečný výsledek