Liga: OP mladších přípravek (sk. B)

SK Bludov U9 vs. FK Šumperk U9

Druhý nejmlaší náš výběr absolvoval další utkání Okresního přeboru mladších přípravek, skupiny B. Tentokrát zamířil opravdu nedaleko, za bludovský zámecký park na tamní hřiště. A dařilo se, kluci vložili do utkání srdíčko a bojovnost a vyhráli. Na obou stranách nechyběl onen nenahraditelný zápal dětí pro utkání a pro hru. Oběma týmům velká pochvala.

FK Šumperk U9 vs. Sokol Štíty U9

Góly: Andrýsek 2, Chytil, Svorník – Klein 8, Vincour 2, Lakomý 2, Pospíšil 2. Rozhodčí: Musil. Diváci: 20.

Sestava FK Šumperk U9: Vacenovský – Chytil, Černohorský, Svorník, Andrýsek (K), Reichl, Gural.
Sestava Sokol Štíty U9: Wonke (K) – Hájek, Kreuziger, Vincour, J. Pospíšil, Langer, Zakusilo, Lakomý, Klein, Matějček, Kropáček, Minář, M. Pospíšil, Dušek, Jelínek.