Soutěž: Liga SpSM ml. žáků U12 - sk. 9.-16.

1 - 9
1 - 3
7 - 3

TJ Valašské Meziříčí U12 vs. FK Šumperk U12

Nelítostně drtivý měli naši mladší žáci kategorie U12 vstup do utkání v Krhové, kde své domoviště našli mladší žáci Valašského Meziříčí. Ve druhé minutě otevřel skóre Kryštof Hubáček, o dvě minuty později přidal další trefu Adam Luknár! Rychle nabité vedené 2:0 kluci postupně během první půlhodiny zápasu navyšovali až do podoby 6:0. To se nejprve dvakrát trefil Radim Klein, poté i Jiří Smékal a Gia Hieu Nguyen. První půli pak uzavřeli Matěj Válek, který zvýšil tedy již na 7:0, a poté i domácí Adam Král, který však jen korigoval ze strany domácích hrozivě vyhlížející stav první půle.

Ta druhá již byla výsledkově podstatně vyrovnanější, oba týmy v ní skórovaly přesně třikrát. Nejprve druhou trefou v zápase podpořil vedení našich barev Gia Hieu Nguyen, aby na 9:1 poté zvýšil v 50. minutě Vojtěch Šarman. V následující desetiminutovce nejprve domácí celek snížil vysokou ztrátu po gólech Matyáše Pajdly a Davida Hrušky, nicméně desátou trefu našeho mužstva v 61. minutě vsítil Nguyen, který tak pečetil i svůj hattrick. Labutí písní Valachů již byla trefa Dominika Adama ze 78. minuty. Tým U12 vyhrál na půdě Meziříčí jasně 10:4 a s nejlepší ofenzívou během jarní nadstavby je druhý za Uničovem.

TJ Valašské Meziříčí – FK Šumperk 4:10 (1:7)

Góly: 36. Král, 55. Pajdla, 58. Hruška, 78. Adam – 29., 42. a 61. Nguyen, 12. a 21. Klein, 2. Hubáček, 4. Luknár, 23. Smékal, 35. Válek, 50. Šarman. Bez karet. Rozhodčí: Radim Žmiják. Diváci: 38. Hráno v Krhové.
TJ Valašské Meziříčí: Holiš – Cahlík, Neťuka, Hruška, Král, Blažek, Capil, Kramoliš, Pajdla, Jurajda, Adam, Halamíček, Dirda, Kelnar.
FK Šumperk: Szalay – Smékal, Urban, Válek, Vepřek, Dařílek, Hubáček, Kašpar, Klein, Křesina, Luknár, Mareček, Matějček, Nguyen, Šarman, Žižka, Suchánek.