1 - 3

Datum Čas Soutěž Sezóna
5. 6. 2021 16:00 Přípravná utkání 2021/2022

Reportáž

První přípravné utkání na sezónu 2021/2022 dokázali naši muži vyhrát. Na půdě Moravské Třebové uspěli poměrem 3:1. Svěřenci trenérské dvojice Opravil – Křepelka šli v prvním poločasu do dvougólového vedení, když se trefil kapitán Petr Linet, na kterého navázal kanonýr Evžen Ostrovka. Ve druhém poločase padly další dvě branky, tentokrát však rovnoměrně rozloženy mezi oba týmy. Tu šumperskou trefu obstaral devatenáctiletý talent Martin Malacka, domácí celek poté korigoval na konečných 1:3.

Petr Linet přitom mohl přidat ještě druhý gól v utkání, nařízený pokutový kop dokonce i proměnil. Jenže rozhodčí branku neuznal pro předčasné vkročení Linetova spoluhráče do velkého vápna. Ale co víc, pokutový kop následně nenechal ani opakovat.

Góly: Linet, Ostrovka, Malacka
Sestava: Kreizl – Jurásek, Smrž, Simon, Nízký – Linet, Dostál, Strnad, Ostrovka, Malacka – Podhorný. Střídající hráči: Barčík, Kováč, Cikryt, Lavrovič, Tran.