Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu Počet diváků
3. 10. 2020 15:30 III. třída, sk. A 2020/2021 9. kolo 42

Reportáž

K dalšímu utkání mistrovské soutěže III. třídy vyjížděla šumperská rezerva do nedalekého Rovenska. Zde pak dokázala dokráčet k vítězství 3:0. Klíčové branky pak padly na rozmezí první a druhé půle. S ohledem na vysokou prohru Hanušovic v Písařově se pak náš výběr osamostatnil na čele tabulky již s šestibodovým náskokem právě před Hanušovicemi, ty však mají zápas k dobru. Po třetině dlouhodobé části nasbíral šumperský celek již 21 bodů.

V Rovensku otevřel skóre utkání gólem ve 41. minutě Dominik Grézl, čtyři minuty po změně stran pak zvýšil náskok Kevin Nguyen. Výhru šumperského celku pak pečetil nejlepší střelec soutěže Tomáš Holan, který v 81. minutě stanovil konečný účet zápasu.

OHLAS K UTKÁNÍ

Bohdan Hecl, trenér FK Šumperk B: V prvním poločase jsme byli pomalí, nepřesní a vytvořili si velmi málo střeleckých příležitostí. V druhém poločase už soupeř nestačil včas dostupovat naše hráče a herní převaha se zvyšovala každou minutou. Nicméně nemohu ani toto dnešní utkání hodnotit jako povedené, pro opravdu velmi velký počet jednak technických, tak i taktických chyb. Pozitivní byly opravdu výstavní branky, negativní je nepříjemné zranění Tomáše Fialy, kterému přejeme brzké uzdravení.

Statistiky

Góly: 41. Grézl, 49. Nguyen, 81. Holan. Bez karet. Diváci: 42. Rozhodčí: Horáček.
FC Rovensko: Janků – Šváb, Huňat, Jakeš, Vepřek, Doubrava, Tatoušek, Minár, Mareš, Pospíšil, Kunčík. Střídající: Zlámal, Peichl. Trenér: Radek Surý.
FK Šumperk B: Žanda – Holan, Körner, Grézl, Churavý, Kvapil, Nguyen, Klimek, Fiala, Ondráček, Hovanec. Střídající: Gerlich, Štefek, P. Dostál, Kotry, V. Dostál. Trenéři: Petr Jakoubek a Bohdan Hecl.