Podavači míčů

ZÁPASOVÝ SERVIS

 

NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPASY „A“ TÝMU MUŽŮ

Zobrazeny jsou zápasy „A“ týmu mužů v následujících sedmi dnech.

DatumUtkáníČas/VýsledekLigaHřiště
FK Šumperk vs. FC TVD SlavičínDivize E
Tyršův stadion Šumperk

NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPASY „B“ TÝMU MUŽŮ

Zobrazeny jsou zápasy „B“ týmu mužů v následujících sedmi dnech.

DatumUtkáníČas/VýsledekLigaHřiště
TJ Baník Staré Město vs. FK Šumperk BOkresní přebor
Hřiště Staré Město

NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPASY MLÁDEŽE

Následující přehled obsahuje všechny zápasy, které výběry našich mládežnických kategorií budou hrát během následujících 7 dnů. Uvedené údaje se snažíme permanentně udržovat aktuální, nicméně může se stát, že v případě změny termínu, času či místa konání utkání nebude taková změna ještě v seznamu zapracována. Pokud na tuto nepřenost narazíte, zašlete nám zpětnou vazbu na e-mail redakce@fksumperk.cz a obratem opravíme. Děkujeme za pochopení i spolupráci.

DatumUtkáníČas/VýsledekLigaHřiště
FC Baník Ostrava U13 vs. FK Šumperk U13Liga SpSM ml. žáků U13
Hřiště ZŠ Šoupala (UT)
FC Baník Ostrava U12 vs. FK Šumperk U12Liga SpSM ml. žáků U12
Hřiště ZŠ Šoupala (UT)
TJ Libina U13 vs. FK Šumperk U13 BOP mladších žáků
Stadion Dr. Urbáška Libina
FC TRINITY Zlín U18 vs. FK Šumperk U19Moravskoslezská liga st. dorostu
Fotbalový areál Vlastislava Marečka
FC TRINITY Zlín U16 vs. FK Šumperk U17Moravskoslezská liga ml. dorostu
Fotbalový areál Vlastislava Marečka
SK Sigma Olomouc U11 vs. FK Šumperk U11Krajská soutěž ml. žáků
Andrův stadion - hřiště 2
FK Šumperk U15 vs. ŠSK Bílovec U15MSŽD st. žáků U15 (sk. E)
Tyršův stadion Šumperk
FK Šumperk U13 vs. 1. FC Viktorie Přerov U13Liga SpSM ml. žáků U13
Tyršův stadion Šumperk
FK Šumperk U12 vs. 1. FC Viktorie Přerov U12Liga SpSM ml. žáků U12
Tyršův stadion Šumperk
FK Šumperk U14 vs. ŠSK Bílovec U14MSŽD st. žáků U14 (sk. E)
Tyršův stadion Šumperk
FK Šumperk U13 B vs. Sokol Nový Malín U13OP mladších žáků
Tyršův stadion Šumperk (UT)
FK Šumperk U10 vs. TJ Libina U11Okresní přebor starších přípravek (sk. A)
Tyršův stadion Šumperk
FK Šumperk U19 vs. 1. HFK Olomouc U19Moravskoslezská liga st. dorostu
Tyršův stadion Šumperk
FK Šumperk U17 vs. 1. HFK Olomouc U17Moravskoslezská liga ml. dorostu
Tyršův stadion Šumperk
SK Hranice U11 vs. FK Šumperk U11Krajská soutěž ml. žáků
Stadion SK Hranice

zápasy hrané v soutěžích našich výběrů dnes a zítra

V následujícím přehledu jsou všechny zápasy, které se hrají dnes či zítra ve všech soutěžích, kterých se účastní naše výběry (od mužů až po mladší přípravky). Uvedené údaje se snažíme permanentně udržovat aktuální, nicméně může se stát, že v případě změny termínu, času či místa konání utkání nebude taková změna ještě v seznamu zapracována. Pokud na tuto nepřenost narazíte, zašlete nám zpětnou vazbu na e-mail redakce@fksumperk.cz a obratem opravíme. Děkujeme za pochopení i spolupráci.

DatumUtkáníČas/VýsledekLigaHřiště
FC Baník Ostrava U12 vs. FK Šumperk U12Liga SpSM ml. žáků U12
Hřiště ZŠ Šoupala (UT)
FC Vsetín U12 vs. TJ Valašské Meziříčí U12Liga SpSM ml. žáků U12
Stadion Tyršova ulice Vsetín
SK Uničov U12 vs. FC Hlučín U12Liga SpSM ml. žáků U12
Stadion SK Uničov (UT)
FC Baník Ostrava U18 vs. FC Hlučín U19Moravskoslezská liga st. dorostu
Areál Vista Ostrava
1. FC Viktorie Přerov U11 vs. Sokol Konice U13Krajská soutěž ml. žáků
Městský stadion Přerov
1. SK Prostějov U12 B vs. SK Sigma Olomouc U11Krajská soutěž ml. žáků
Hřiště Olympijská Prostějov
Dynamo Javorník U13 vs. SK Bludov U13OP mladších žáků
Hřiště Javorník
TJ Libina U13 vs. FK Šumperk U13 BOP mladších žáků
Stadion Dr. Urbáška Libina
FC Baník Ostrava U13 vs. FK Šumperk U13Liga SpSM ml. žáků U13
Hřiště ZŠ Šoupala (UT)
FC Vsetín U13 vs. TJ Valašské Meziříčí U13Liga SpSM ml. žáků U13
Stadion Tyršova ulice Vsetín
SK Uničov U13 vs. FC Hlučín U13Liga SpSM ml. žáků U13
Stadion SK Uničov (UT)
FC Zbrojovka Brno B vs. FK KozloviceDivize E
Fotbalový stadion Bystrc
FC TVD Slavičín vs. TJ SkašticeDivize E
Stadion FC TVD Slavičín
SK Sigma Olomouc U18 vs. FC Vysočina Jihlava U18Moravskoslezská liga st. dorostu
Hřiště Řepčín
FC TRINITY Zlín U18 vs. FK Šumperk U19Moravskoslezská liga st. dorostu
Fotbalový areál Vlastislava Marečka
1. FC Slovácko U18 vs. Slezský FC Opava U19Moravskoslezská liga st. dorostu
Sportovní areál Širůch
Sokol Nový Malín U13 vs. TJ Sokol Velké Losiny U13OP mladších žáků
Hřiště Nový Malín
FC Baník Ostrava U16 vs. FC Hlučín U17Moravskoslezská liga ml. dorostu
Areál Vista Ostrava
SK Sigma Olomouc U16 vs. FC Vysočina Jihlava U16Moravskoslezská liga ml. dorostu
Hřiště Řepčín
FC TRINITY Zlín U16 vs. FK Šumperk U17Moravskoslezská liga ml. dorostu
Fotbalový areál Vlastislava Marečka
1. FC Slovácko U16 vs. Slezský FC Opava U17Moravskoslezská liga ml. dorostu
Sportovní areál Širůch
SK Hranice U13 B vs. TJ Tatran Litovel U13Krajská soutěž ml. žáků
Stadion SK Hranice
1. HFK Olomouc U13 B vs. SK Hranice U11Krajská soutěž ml. žáků
Hřiště Holice
TJ Tatran Všechovice vs. 1. HFK OlomoucDivize E
Stadion Tatranu Všechovice
FC Dubicko vs. SK Sulko Zábřeh BOkresní přebor
Hřiště Dubicko
Juventus Mohelnice vs. Sokol BratrušovOkresní přebor
Hřiště Moravičany
Sokol Jestřebí vs. SK Loštice 1923 BOkresní přebor
Hřiště Jestřebí
SK Sigma Olomouc U11 vs. FK Šumperk U11Krajská soutěž ml. žáků
Andrův stadion - hřiště 2