Podavači míčů

ZÁPASOVÝ SERVIS

NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPASY „A“ TÝMU MUŽŮ

Zobrazeny jsou zápasy „A“ týmu mužů v následujících sedmi dnech.

FK Šumperk vs. FC Kostelec na Hané
Tyršův stadion Šumperk (UT)

NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPASY „B“ TÝMU MUŽŮ

Zobrazeny jsou zápasy „B“ týmu mužů v následujících sedmi dnech.

NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPASY MLÁDEŽE

Následující přehled obsahuje všechny zápasy, které výběry našich mládežnických kategorií budou hrát během následujících 7 dnů. Uvedené údaje se snažíme permanentně udržovat aktuální, nicméně může se stát, že v případě změny termínu, času či místa konání utkání nebude taková změna ještě v seznamu zapracována. Pokud na tuto nepřenost narazíte, zašlete nám zpětnou vazbu na e-mail redakce@fksumperk.cz a obratem opravíme. Děkujeme za pochopení i spolupráci.

DatumUtkáníČas/VýsledekSoutěžHřiště

zápasy hrané v soutěžích našich výběrů dnes a zítra

V následujícím přehledu jsou všechny zápasy, které se hrají dnes či zítra ve všech soutěžích, kterých se účastní naše výběry (od mužů až po mladší přípravky). Uvedené údaje se snažíme permanentně udržovat aktuální, nicméně může se stát, že v případě změny termínu, času či místa konání utkání nebude taková změna ještě v seznamu zapracována. Pokud na tuto nepřenost narazíte, zašlete nám zpětnou vazbu na e-mail redakce@fksumperk.cz a obratem opravíme. Děkujeme za pochopení i spolupráci.