2. 11. 2019 14:00 Divize E 2019/2020 1. kolo 100

Delegace rozhodčích

RozhodčíAsistent rozhodčího 1Asistent rozhodčího 2Delegát
SLOVÁČEK AdamHANÁK PetrNOVÁK RadekPEŘINKA Jiří

Reportáž

K poslednímu utkání podzimu, byť tedy podle harmonogramu šlo o zápas 1. kola, odjeli šumperští fotbalisté do Bzence. V divokém duelu nakonec padly tři branky, ale také osm žlutých karet a dvě červené.

Do zápasu vstoupil lépe Šumperk a v sedmnáctí minutě jej poslal do vedení Marek Smrž. Záložník hostů donutil domácí svým dobrým presingem k chybě. Tu sám Smrž potrestal. Jenže bohužel to byla jediná gólová radost „eFKáčka“ na půdě Bzence. Ten naopak dvěma góly vývoj duelu otočil. Osud celého utkání vzal do svých rukou Roman Čech. Ten ve 29. minutě srovnal, krátce po začátku druhé půle pak po standardní situaci rozhodl.

Šumperk tak v souboji dvou bodově stejně postavených týmů v tabulce nakonec prohrál. To ještě v závěru utkání rozdal sudí Slováček po červené kartě domácímu Petruchovi i šumperskému Olejníkovi, když oba kohouti neudrželi nervy na uzdě. Olejník pykal za snahu potrestat faulujícího Petruchu za nedovolený a ostrý zákrok na mladičkého Liďáka. Utkání ale pro něj záhy skončilo.

Právě Liďák dostal šanci v průběhu utkání na pozici stopera místo zkušeného Španihela a obstál. Šumperk sice od stavu 1:2 ze svého pohledu nehrál špatný fotbal, ale nedostal se do zakončení a ze Bzence tak odjel s prázdnou.