FK Šumperk U15 vs. 1. FC Poruba U15

28. 8. 2022 10:00 MSŽD st. žáků U15 (sk. E) 2022/2023 4. kolo 80

Výborný vstup do sezóny absolvují starší žáci kategorie U15. Po vítězství 3:1 v Přerově přivítali kluci doma Porubu. Ta také měla z úvodního kola vítězství poměrem 3:1, v Šumperku však narazila. Dlouho přitom zůstával zápas otevřený, v poločasu náš celek vedl zásluhou letní posily ze Sudkova Šimona Kodeše 1:0. „I v druhém zápasu sezóny jsme vybojovali tři body. Po celkově neurovnaném prvním poločasu jsme i přes vyrovnání soupeřem byli již lepším týmem a vytvořili si i více šancí v celém zápase,“ konstatoval po zápase trenér našeho celku Bohdan Hecl.

Hostům se opravdu podařilo v utkání vyrovnat, když v sedmé minutě druhého poločasu skóroval Štěpán Kovarčík. Ze strany ostravského celku to však bylo vše, naopak náš výběr si připravil zdrcující závěr utkání. V 61. minutě vstřelil vítězný gól Ondra Málko, v 72. minutě pak navýšil skóre Max Ježek. Pečeť výsledku pak dal vlastní brankou porubský David Kolibáč. Šumperský celek U15 tak porazil Porubu vysoko 4:1 a po dvou kolech zůstává s Třincem jediný bezztrátový tým v soutěži.

FK Šumperk U15 – 1. FC Poruba U15 4:1 (1:0)

Góly: 27. Kodeš, 61. Málko, 72. Ježek, 80. Kolibáč vlastní – 47. Kovarčík. Žluté karty: Kolibáč, Němčík (oba Poruba). Rozhodčí: Jan Petrásek. Diváci: 80.
Šumperk: Urban (41. Maitner) – Churavý, Doležel, Horký, Ošlejšek (75. Paraska) – Látal (72. Kovář), Oulehla (52. Vojtek), Oharek – Ježek, Kodeš (52. Brázda), Málko (72. V. Bessonov). Trenér: Bohdan Hecl.
Poruba: Filipský – Skrášek, Koloděj, Kolibáč, Němčík, Pavlík (41. Flamík), Kovarčík, Nyš, Kožušník, Urbanec (72. Miho), Třos, Krulíček, Dluhoš. Trenér: Martin Pliska.

Předchozí zápasy

DatumDomácíVýsledkyHostéČas