FK Šumperk U13 vs. FC Hlučín U13

9. 4. 2022 10:00 Liga SpSM ml. žáků U13 2021/2022 21. kolo 50

Mladší žáci kategorie U13 odehráli zatím nejméně povedené utkání sezóny. V domácím prostředí si připsali vysokou porážku proti Hlučínu, který, nutno dodat, prožívá zatím skvělý vstup do jara 2022. Ztratil v něm jediný bod a i v Šumperku prokázal pohodu a skvělou formu.

Na naše kluky pak možná dopadla i únava z náročného programu. Část týmu navíc v týdnu absolvovala náročné Superfinále Školské futsalové ligy, kde ve Žďáru nad Sázavou odehrála duely proti klukům z pražské Sparty a z Příbrami. Na umělce Tyršova stadionu pak soupeři podlehl celek U13 vysoko 1:10. Zápas „blbec“ se rýsoval už od jeho začátku. Hattrickem se blýskl hlučínský Adam Holub. Jedinou branku našeho celku vstřelil David Škrabal. Šumperský celek i přes prohru zůstává čtvrtý v tabulce, jeho přemožitel se sice přiblížil na čtyři body, ale také má zápas k dobru.

FK Šumperk U13 – FC Hlučín U13 1:10 (1:5)

Góly: Bečvář – Holub 3, Buroň 2, Paskuda 2, Čarnoký, Felzman, Mikulenka. Bez karet. Rozhodčí: Ladislav Sebök. Diváci: 50.
FK Šumperk U13: Vondra – Vaculík, Y. Bessonov, V. Bessonov, Kubeš, Oulehla, Bečvář, Potočka, Doležel, Brázda, Janků, Škrabal, Šalamoun, Vejchoda, Podhorný.
FC Hlučín U13: Miník, Zouhar – Holek, Mikulenka, Smolka, Kupka, Holub, Holuša, Paskuda, Čarnoký, Felzman, Kubáň, Ferfecký, Buroň.