Šumperk vs. Všechovice

1 - 2

30. 8. 2020 16:30 Divize E 2020/2021 4. kolo 250

Reportáž

Ani na čtvrtý pokus se šumperský výběr z vítězství v divizní soutěži neradoval. Nicméně proti Všechovicím, které zahájily sezónu ve velkém stylu, předvedli sympatický výkon. Bohužel v sestavě opět chyběl útočník Ostrovka, tentokrát nikoliv vinou trestu, ale z osobních a podstatně veselejších důvodů, když se mu narodila dcera. Nicméně právě kvůli trestu byl naopak mimo hru Marek Smrž.

Konečně se ale podařilo našemu týmu skórovat. Ve 20. mintuě se odražený míč dostal k Vojtěchu Cikrytovi, který zakončil přes vyběhnutého brankáře o břevno všechovické branky. Když se zápas blížil poločasové přestávce, tak se hostům podařilo srovnat. A bohužel poměrně výraznou měrou nabídl Všechovicím gól do šatny náš celek. Nedůraznost a nedůslednost v defenzívě nakonec vedly k ideální příležitosti pro Patrika Hoffmanna, jehož zakončení o břevno tak poslalo týmy do kabin za stavu 1:1.

Klíčový moment ale přišel ve druhé půli. Velké diskuse vyvolal okamžik z 58. minuty, kdy Kreizl neudržel míč v rukou po kontaktu s hráčem Všechovic, naopak ten upadl ve vápně a došlo na pokutový kop. Hosté nabídnutou šancí nepohrdli a Adam Hrdlička trefil opačnou stranu, než kam zamířil brankář Kreizl. Všechovice tak uhrály vítězství 2:1 a posunuly se po zaváhání Slavičína hodně překvapivě do čela divizní tabulky.