Datum Čas Soutěž Sezóna Den zápasu Počet diváků
23. 8. 2020 14:00 MSDD st. dorostu (sk. E) 2020/2021 3. kolo 15

Delegace rozhodčích

RozhodčíAsistent rozhodčího 1Asistent rozhodčího 2
KRUPA JanMANKOVECKÝ TomášMITURA Michal

Reportáž

Další povedené utkání mají za sebou hráči staršího dorostu. Po domácím vítězství se Starou Bělou je čekala soutěžní premiéra v ročníku 2020/21 i na půdě soupeře. Na třineckém hřišti Borek, které využívá hlavně mládež, vyzvali v boji o body do divizní tabulky záložní tým staršího dorostu místního FK Fotbal Třinec.

Slezané vyhráli úvodní soutěžní zápas v Hranicích poměrem 2:0 a o obě trefy se postaral Patryk Kisiala. Tentýž hráč pak gólově načal i souboj proti šumperskému dorostu. Již v osmé minutě se dokázal trefit z voleje a potvrdil, že má čich na góly. Nicméně ve zbytku poločasu bylo dalších vyložených šancí spíše poskrovnu. Ve druhé půli se pak karta obrátila a byl to výběr Jakuba Bauera, který měl více gólových šancí a dvě také proměnil. Navíc v rychlém sledu po sobě.

V 54. minutě se prosadil Jan Kvapil. Na vyrovnávací gól navázal již o tři minuty později Marek Elšík. Ten stejně jako domácí snajpr Kisiala vstřelil v úvodním kole soutěže dvě branky a tak v tomto utkání zvedl pomyslně hozenou rukavici ze strany domácího hráče. A co víc, Elšíkova rána byla vítězná. Právě Kisiala sice ještě mohl srovnat, když se dostal za obranu a prchal sám na branku šumperského výběru. Ovšem Jakub Žanda skvěle podržel tým a šanci lapil.

Po dvou zápasech tak zůstává starší dorost stoprocentní a v tabulce se usadil na třetím místě za výběrem frýdeckomísteckým „B“ týmem a celkem 1. HFK Olomouc. K dalšímu utkání zajíždí výběr dorostu již tuto středu v rámci vloženého 1. kola do Havířova.