Křížová tabulka soutěže FK Šumperk

Křížová tabulka je zobrazení všech výsledků soutěže v tabulce, kde v každém řádku jsou výsledky celku na domácím hřišti a v každém příslušném sloupci výsledky celku na hřišti soupeře. Modře podbarvený výsledek značí vítězství z pohledu domácího celku, červeně pak vítězství celku hostujícího. Šedá barva pak značí remízu. V každém průsečíku daného řádku a sloupce je tak možné snadno dohledat odpovídající výsledek utkání, po kliknutí na buňku si pak zobrazit i detaily zápasu.

Pokud nebyl zápas ještě odehrán, tak se zobrazuje místo výsledku datum, kdy se toto utkání bude hrát. Pokud se místo data zobrazuje „-„, tak zatím nebyl zápas do systému zavedený a čeká se na definitivní nahlášení hracích dnů a časů jednotlivými týmy.