Muži „A“

POSLEDNÍ UTKÁNÍ

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

Tabulka mistrovské soutěže 2020/2021

PořadíKlubZápVítRemR+R-ProG+G-RSBody
910410051212013
109310051817110
1110230051519-49

aKTUÁLNÍ ZPRAVODAJSTVÍ

Neleníme a děláme vše, co je v našich silách, ujišťuje veřejnost předseda klubu Ladislav Šabo

Jestliže fotbalový podzim roku 2020 dal opět klubům i fanouškům naději, tak jaro se po roce znovu vrátilo do doby nezápasové. Vládní nařízení zcela utla jakékoliv nižší i mládežnické soutěže, nedá se ani trénovat. Složitá situace nejen pro český fotbal, ale i pro sport celkově. S těmito nástrahami se musí momentálně poprat i náš fotbalový (přečíst celý článek)


Předčasný Ježíšek v šumperské nemocnici

Dva dny před Štědrým dnem se rozdávaly, tedy s předstihem, dárky v Nemocnici Šumperk. Zástupci FK Šumperk zamířili na dětské oddělení zdejší nemocnice, aby rozdali radosti zdejším pacientům i pracovníkům oddělení. Pro ty menší byly připraveny dárečky v podobě hraček. Pro personál poté něco dobrého na zub. „Celá atmosféra byla velmi příjemná. Jsme rádi, že (přečíst celý článek)


Divize v nucené pauze, na čele je Slavičín

Všechny fotbalové soutěže v zemi se zastavily. S ohledem na nařízená opatření vlády v rámci boje proti COVID-19 se nesmí provozovat žádné sportovní akce v zemi. A tedy ani fotbalové zápasy. Posledním z pohledu našeho „A“ týmu před začátkem platnosti tohoto opatření měl být duel se Bzencem. Jenže ani na ten nedošlo, znovu do toho (přečíst celý článek)


Skvělé výkony pokračují, v Kozlovicích za tři body

Parádní výsledky a výkony poslední doby mají, bohudíky, pokračování. Poprvé v sezóně se navíc radovali naši hráči z vítězství i na půdě soupeře. A tím spíš, že ho uhráli na hřišti Kozlovic, které na svém útulném stadionku ztratily první body. Výhru šumperského celku režíroval Patrik Strnad, který rozdával míče v klíčových momentech gólových akcí. Domácí (přečíst celý článek)


Opatření pro utkání Šumperk – Přerov

Vážení fanoušci, s ohledem na neustále se vyvíjející situaci v České republice, i nová opatření ohledně koronavirové epidemie, vás chceme informovat o organizačních náležitostech k utkání proti Přerovu. V návaznosti na rozhodnutí ministerstva zdravotnictví i následná pravidla vydaná FAČR k pořádání regionálních zápasů jsme přistoupili k nezbytným opatřením. Na tribunách krytého sezení je vyznačeno dostatečné (přečíst celý článek)


OP papírna hlavním partnerem mládežnických výběrů

Hlavním partnerem mladých šumperských fotbalistů se stala společnost OP papírna s.r.o.! Člen skupiny delfort je celosvětovým lídrem v oblasti letáků pro farmaceutický průmysl. Zároveň úzce spolupracuje s tabákovým průmyslem. Členem rakouské skupiny delfort je firma od roku 1997 a patří mezi největší závody celého uskupení. Společnost přitom podporuje naše mládežnické výběry již delší dobu, teď (přečíst celý článek)


Muži sahali po třech bodech, nemají žádný

Hodně hořký konec zažili ve Skašticích hráči „A“ týmu mužů. Ti byli po celé utkání aktivnějším týmem, více na míči. Dvakrát vedli po trefách Cikryta a Ostrovky, ale zůstaly jen oči pro pláč. V 83. minutě totiž domácí vyrovnali po sporné situaci ve vápně, velmi šťastné vítězství pak aktuální lídr tabulky vybojoval gólem z 2. (přečíst celý článek)


Oznámení klubu k opatřením proti šíření nemoci COVID-19

Vážení fanoušci, přátelé, rodiče, partneři klubu. S ohledem na aktuální situaci v našem městě, zvláště pak s nařízenou karanténou u partnerské Základní školy Sluneční, jsme nuceni přijmout zároveň opatření ohledně činnosti našeho klubu. Moc si vážíme spolupráce s partnerskou Základní školou Sluneční. Chtěli bychom v prvé řadě vyjádřit plnou podporu a popřát co nejvíce sil (přečíst celý článek)