Muži „A“

POSLEDNÍ UTKÁNÍ

17:00
Divize E
Stadion SK Hranice

SK Hranice vs. FK Šumperk

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

17:00
Divize E
Hřiště FK Nové Sady

FK Nové Sady vs. FK Šumperk

Tabulka mistrovské soutěže 2020/2021

PořadíKlubZápVítRemR+R-ProG+G-RSBody
910410051212013
109310051817110
1110230051519-49

aKTUÁLNÍ ZPRAVODAJSTVÍ

Mladí vpřed. V dresu mužů naskočilo v sezóně již 17 hráčů ročníku 2002 a mladších

Divizní soutěž v sezóně 2021/2022 se pomalu blíží do svého finále. Karty jsou rozdány jasně. Hranice na jaře potvrzují své ambice postoupit do MSFL, mají sedm bodů náskok na druhý Přerov. A do konce soutěže chybí pouze pět kol. Další krok bude chtít lídr tabulky udělat o víkendu, kdy bude hostit náš výběr. My naopak (přečíst celý článek)


Další tři body do sbírky, muži otočili zápas s HFK

Krajské derby proti HFK Olomouc se odehrálo v neděli 22. května za slunečného počasí na Tyršově stadionu v Šumperku. A ačkoliv hosté dokázali jít v zápase díky úspěšné brejkové situaci, nakonec všechny tři body zůstaly doma. Třináct minut před koncem zápasu se pověsil do vzduchu Marek Smrž a po rohovém kopu Patrika Strnada rozhodl. První (přečíst celý článek)


Pozvánka na valnou hromadu Fotbalového klubu Šumperk

Dne 24. května 2022 od 17:00 proběhne v klubovně v prostorách sídla Fotbalového klubu Šumperk valná hromada. Pozvánka na VH a její kompletní program jsou k dispozici v článku. Pozvánku je zároveň možné si stáhnout v přiloženém formátu PDF. V rámci valné hromady se bude vyhodnocovat hospodaření klubu za rok 2021 i předkládat návrh rozpočtu (přečíst celý článek)


Po krátké pauze za tři body, ve Strání řádil Hausknecht

Divizní Áčko v minulých dvou kolech nejen že ztratilo všechny body, ale muselo lepit i soupisku. To se tentokrát nekonalo, trenéři Opravil s Křepelkou vyslali na půdu Strání takřka kompletní kádr. A ten se prezentoval znovu výbornou hrou. Hattrickem pak k tříbodovému zisku pomohl Marek Hausknecht. Premiéru v divizi si pak připsal i brankář Jakub (přečíst celý článek)


Kozlovice vyhrály, do hry naskočilo sedm teenagerů

Favorizované Kozlovice, kterým se po rozpačitém úvodu jara a pod novým trenérem začalo dařit, vezou ze Šumperka tři body. Náš výběr tak poprvé na jaře doma padl, také poprvé vůbec na jaře nedokázal skórovat. Daleko k tomu nebylo, šance jsme si vypracovali. Ale chybělo tentokrát i trochu štěstí. Třetí tým tabulky ale vybojoval na šumperské (přečíst celý článek)


TOP 5 VÍKENDU: Obrat rezervy i skvělé zápasy starších žáků

S mírným zpožděním přinášíme tradiční pohled na TOP 5 nejzajímavějších momentů víkendových bojů. I tentokrát bylo z čeho vybírat, byť se oproti předchozímu víkendu našim výběrům tolik nedařilo. Co jsme tedy pro tento týden vybrali mezi pět nejlepších momentů v podání FK Šumperk? Tak například skvělé zápasy starších žáků s Vítkovicemi či obrat rezervy v (přečíst celý článek)


ZMĚNA TERMÍNU: Proti Kozlovicím netradičně již v sobotu

Vážení fanoušci, upozorňujeme vás na změnu termínu utkání 21. kola divizní skupiny E. Domácí souboj proti týmu FK Kozlovice se po dohodě obou klubů z inciativy FK Šumperk odehraje již v sobotu 7. května, a to od 16:30. Věříme, že vás změna termínu neodradí od návštěvy utkání. Ba naopak, vezmete na utkání klidně celou rodinu (přečíst celý článek)


Muži poprvé na jaře prohráli, Bzenec zůstává prokletím

Až do šestého jarního kola čekali šumperští divizní muži na svého přemožitele. Stalo se tak v Bzenci, kde prokletí tamního zámeckého parku trvá. Stejně jako v předchozích dvou zápasech i tentokrát soupeř vyhrál 2:1. A dal svěřencům dua Opravil – Křepelka ochutnat jejich vlastní medicínu, když o vítězství Bzenec rozhodl v 90. minutě. Jediný gól (přečíst celý článek)