Muži „A“

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

Tabulka mistrovské soutěže 2020/2021

PořadíKlubZápVítRemR+R-ProG+G-RSBody
910410051212013
109310051817110
1110230051519-49

aKTUÁLNÍ ZPRAVODAJSTVÍ

Divize v nucené pauze, na čele je Slavičín

Všechny fotbalové soutěže v zemi se zastavily. S ohledem na nařízená opatření vlády v rámci boje proti COVID-19 se nesmí provozovat žádné sportovní akce v zemi. A tedy ani fotbalové zápasy. Posledním z pohledu našeho „A“ týmu před začátkem platnosti tohoto opatření měl být duel se Bzencem. Jenže ani na ten nedošlo, znovu do toho (přečíst celý článek)


Skvělé výkony pokračují, v Kozlovicích za tři body

Parádní výsledky a výkony poslední doby mají, bohudíky, pokračování. Poprvé v sezóně se navíc radovali naši hráči z vítězství i na půdě soupeře. A tím spíš, že ho uhráli na hřišti Kozlovic, které na svém útulném stadionku ztratily první body. Výhru šumperského celku režíroval Patrik Strnad, který rozdával míče v klíčových momentech gólových akcí. Domácí (přečíst celý článek)


Opatření pro utkání Šumperk – Přerov

Vážení fanoušci, s ohledem na neustále se vyvíjející situaci v České republice, i nová opatření ohledně koronavirové epidemie, vás chceme informovat o organizačních náležitostech k utkání proti Přerovu. V návaznosti na rozhodnutí ministerstva zdravotnictví i následná pravidla vydaná FAČR k pořádání regionálních zápasů jsme přistoupili k nezbytným opatřením. Na tribunách krytého sezení je vyznačeno dostatečné (přečíst celý článek)


OP papírna hlavním partnerem mládežnických výběrů

Hlavním partnerem mladých šumperských fotbalistů se stala společnost OP papírna s.r.o.! Člen skupiny delfort je celosvětovým lídrem v oblasti letáků pro farmaceutický průmysl. Zároveň úzce spolupracuje s tabákovým průmyslem. Členem rakouské skupiny delfort je firma od roku 1997 a patří mezi největší závody celého uskupení. Společnost přitom podporuje naše mládežnické výběry již delší dobu, teď (přečíst celý článek)


Muži sahali po třech bodech, nemají žádný

Hodně hořký konec zažili ve Skašticích hráči „A“ týmu mužů. Ti byli po celé utkání aktivnějším týmem, více na míči. Dvakrát vedli po trefách Cikryta a Ostrovky, ale zůstaly jen oči pro pláč. V 83. minutě totiž domácí vyrovnali po sporné situaci ve vápně, velmi šťastné vítězství pak aktuální lídr tabulky vybojoval gólem z 2. (přečíst celý článek)


Oznámení klubu k opatřením proti šíření nemoci COVID-19

Vážení fanoušci, přátelé, rodiče, partneři klubu. S ohledem na aktuální situaci v našem městě, zvláště pak s nařízenou karanténou u partnerské Základní školy Sluneční, jsme nuceni přijmout zároveň opatření ohledně činnosti našeho klubu. Moc si vážíme spolupráce s partnerskou Základní školou Sluneční. Chtěli bychom v prvé řadě vyjádřit plnou podporu a popřát co nejvíce sil (přečíst celý článek)


Skvěle, muži pěti góly smetli lídra tabulky!

Kdo dorazil v neděli odpoledne na Tyršův stadion, ten rozhodně nelitoval. Už skutečnost, že do Šumperka přijíždí lídr tabulky, byla lákavou pozvánkou. Co se však dělo posléze na trávníku, to překvapilo všechny. Svěřenci Zdeňka Opravil a Romana Křepelky konečně prolomili čekání na vítězství a nutno dodat, že ve velkém stylu. Hattrickem se zaskvěl Ostrovka, výborný (přečíst celý článek)


Po těsné prohře v Olomouci čekání na výhru pokračuje

S ambicemi na zisk prvního vítězství odjížděli šumperští fotbalisté do Olomouce. Na holickém stadionu tamního 1. HFK se po bezbrankovém úvodním poločasu dočkali diváci plných pěti gólů v tom druhém. Bohužel právě úvod druhé půle o osudu zápasu rozhodl, domácí vstřelili dvě rychlé branky a vedení do konce utkání nepustili. A to i přesto, že (přečíst celý článek)