2171010343232036
3171100661451633

aKTUÁLNÍ ZPRAVODAJSTVÍ

První jarní ztráta se zrodila na půdě Jindřichova

Ačkoliv náš celek vedl v Jindřichově většinu zápasu a měl spoustu šancí jednobrankový náskok navýšit, nakonec prohrál. Nepřesnost v koncovce našich hráčů domácím výrazně pomohla, naopak Jindřichov pak v závěru vytěžil z minima maximum. A na malebném hřišti v podhůří Jeseníků se tak radoval z vítězství a ze skalpu našeho celku. Ten poté navíc přišel (přečíst celý článek)

Boj o titul okresního mistra přituhuje, rezerva udolala Postřelmov

V pořádnou honičku se mění jarní část okresního přeboru OFS Šumperk. O prvním dubnovém víkendu totiž čtyři nejlepší celky dokázaly naplno bodovat a vzkázat tak nejbližším soupeřům, že to s útokem na titul myslí vážně. Největší boj se pak rýsuje mezi naší rezervou a záložním týmem z Mohelnice. Oba celky dělí na čele tabulky dva (přečíst celý článek)

Rezerva drží vedení v přeboru, vyhrála v Úsově

Dva rychlé góly nasměrovaly šumperský mužský rezervní celek za vítězstvím v Úsově. Nakonec sice skončilo utkáním 4:1 z našeho pohledu, o čtyři zásahy se však postarali jen dva hráči. Dvakrát se prosadil Vladimír Dostál, stejnou měrou k zisku tří bodů přispěl Patrik Přikryl. Vstup do jara se tak béčku velmi podařil a mohl by přinést (přečíst celý článek)

Podzim B-týmu: Pomalý rozjezd a poté útok na špici tabulky

Rezervní celek zůstal po uplynulé sezóně i nadále účastníkem okresního přeboru OFS Šumperk. A nutno dodat, že po konsolidaci kádru a stabilnějších výkonech je tým zaslouženě na špici tabulky, těsně druhý za Starým Městem. Na jaře pak bude usilovat o vítězství a případě postup do krajských soutěží. Přínášíme ale ohlédnutí za první polovinou soutěže naší (přečíst celý článek)

Rezerva bude v Moravičanech hájit titul podzimního „mistra“

Na umělce Tyršova stadionu marně 70 minut vymýšlela naše rezerva způsob, jakým otevřít skóre zápasu. V utkání proti béčku Loštic chybělo šumperskému týmu tempo, myšlenka a aktivita. V posledních dvaceti minutách ale konečně našel šumperský tým odvahu tvořit a odměnou byly tři gólové trefy. Týmu poté nahrálo do karet zaváhání Starého Města. Baník prohrál vinou (přečíst celý článek)

Béčko vydolovalo tři body a je první!

Tohle byl opravdu náročný test šumperského rezervního týmu. V domácím prostředí vyzval staroměstský Baník, toho času lídra tabulky. Ten má ve svém středu mnohé velice zkušené hráče, tým je navíc doplněn i o kvalitní mládí. Nicméně první poločas vyzněl jasně v náš prospěch, v tom druhém naopak začal boj o udržení náskoku. A v závěru (přečíst celý článek)

Rezerva dobyla horkou půdu v Jestřebí a je třetí

Čtvrté vítězství v řadě a posun již na třetí místo tabulky! Šumperská rezerva nechce vůbec zůstat ve stínu skvěle makajícího hlavního mužstva. Tentokrát se vydala do Jestřebí, kde má tamní Sokol útočiště na netradičně úzkém hřišti. Na naše kluky tak nečekal moc lehký zápas, dalo se očekávat více soubojů. A navíc se šumperskému celku nevydařil (přečíst celý článek)

Béčko porazilo Písařov a je už čtvrté

Další utkání v rámci Okresního přeboru mají za sebou naši hráči rezervního týmu. V domácím prostředí si poradili s písařovským Tatranem, který porazili 3:1. Hattrickem se zaskvěl Šimon Valenta, který se dvakrát prosadil již v první půli. Zkompletovat prestižní třígólový počin pak dostal šanci v závěru utkání, kdy náš tým zahrával pokutový kop. Valenta se (přečíst celý článek)