Mladší přípravka U9

POSLEDNÍ UTKÁNÍ

VK Charvát OP ml. přípravek

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

VK Charvát OP ml. přípravek

Aktuální zpravodajství

Oznámení klubu k opatřením proti šíření nemoci COVID-19

Vážení fanoušci, přátelé, rodiče, partneři klubu. S ohledem na aktuální situaci v našem městě, zvláště pak s nařízenou karanténou u partnerské Základní školy Sluneční, jsme nuceni přijmout zároveň opatření ohledně činnosti našeho klubu. Moc si vážíme spolupráce s partnerskou Základní školou Sluneční. Chtěli bychom v prvé řadě vyjádřit plnou podporu a popřát co nejvíce sil (přečíst celý článek)


V sobotu 6. 6. proběhne velký turnaj kategorie U10

Generální zkouškou na blížící se vrcholnou mládežnickou akci, tedy na Ondrášovka Cup, bude v sobotu 6. června turnaj výběrů U10 a mladších. Na šumperském Tyršově stadionu se totiž střetne 14 mládežnických výběrů. Chybět nebudou tři domácí týmy, kromě „A“ a „B“ týmu U10 pak i o rok mladší kluci z kategorie U9. Zbytek účastníků doplní (přečíst celý článek)


Jak si vedly mládežnické týmy v sezóně 2019/2020?

Fotbalové soutěže v ročníku 2019/2020 jsou již nějakou dobu minulostí. Platí to i pro mládežnické kategorie. Šumperští mladíci tak mají za sebou ročník, kdy bohužel z velké části museli absolvovat individuální tréninky. V těchto dnech se příprava vrací do starých kolejí, hráči se postupně vrátili na Tyršův stadion a pod dohled trenérů. My si pojďme (přečíst celý článek)


Mladíci výběru U9 ovládli halový triangl i pomohli dobré věci

Za zajímavým turnajem se vydali šumperští mladíci do 9 let do haly ve Velké Bystřici. Na Hané se střetly se stejně starými kluky ze Sigmy Olomouc a z Viktorie Přerov. A jak to dopadlo? Kluci z osmi zápasů hned sedmkrát vyhráli, a tak z turnaje dovezli pohár pro vítěze. V osmi utkáních pak nastříleli plných (přečíst celý článek)