Mladší dorost U17

POSLEDNÍ UTKÁNÍ

Moravskoslezská liga ml. dorostu

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

Tabulka mistrovské soutěže 2020/2021

PořadíKlubZápVítRemR+R-ProG+G-RSBody
497000229141521
58610012681819
69600031917218

AKTUÁLNÍ ZPRAVODAJSTVÍ

Srdnatý boj dorostenců skončil bohužel bez bodů

Další kolo mají za sebou šumperští dorostenci. Výběry do 19 a do 17 let se ve vloženém středečním programu střetly na své půdě se výběry Slovácka, které již příští sezónu budou tvořit základ prvoligových dorosteneckých týmů. Zatímco šestnáctka celku ze Slovácka uspěla 6:0, tak osmnáctka se na tříbodový zisk pořádně nadřela a také s přispěním (přečíst celý článek)


Dorost Sigmy vyexportoval ze Šumperka plný bodový zisk

Náročná výzva čekala na šumperské dorostence hned o prvním hracím víkendu nového soutěžního ročníku. Obnovená premiéra šumperské kopané v dorostenecké lize totiž přivedla na Tyršův stadion výběry olomoucké Sigmy, bez diskuse jednoho z favoritů celé soutěže. A papírové předpoklady se naplnily, hosté získali plný počet bodů. V případě staršího dorostu navíc utkání rozhodli ve prospěch (přečíst celý článek)


V sobotu odstartuje dorost ligovou sezónu 2021/2022

V uplynulé sezóně si vedli skvěle. Mladší i starší dorost se drželi na špici tabulky a zdálo se, že by mohli zabojovat o postup. Jenže jaro se opět neodehrálo a sen o přesunu z divize do našlapané ligové smetánky se začal rozplývat. Zasáhla vyšší moc, tedy skutečnost, že Blansko odmítlo pokračovat v druhé nejvyšší dorostenecké (přečíst celý článek)


Mladší dorost nestačil na fotbalisty pražského Tempa

Na prodloužený víkend do Loučné nad Desnou dorazil výběr mladšího dorostu klubu FC Tempo Praha. Součástí pobytu si pak hráči z hlavního města dohodli tři přípravná utkání hraná v Šumperku a hned to první proti našim klukům. Ti do utkání nastoupili posilněni i o hráče staršího ročníku 2004 a ze začátku měli více ze hry. (přečíst celý článek)


Mladší dorost vyhrál přípravné utkání na půdě Jeseníku

Mladší dorosteneci i s novici ročníku 2006 vyrazili k přípravnému utkání na druhou stranu jesenického masivu. V lázeňském městě v Jeseníku se pak střetli s domácími dorostenci kategorie do 19 let a vyhráli 5:3. Dvěma góly se blýskl Podhorný, zbývající tři trefy si mezi sebou podělili Nikolas Körner, Valenta a Slezák. I přes vítězství však, (přečíst celý článek)


Soutěžní ročník 2020/2021 skončil

Už s tím prakticky všichni počítali, šlo jen o formální potvrzení skutečnosti. Dne 4. května 2021 ukončil výkonný výbor FAČR ročník 2020/2021 pro všechny mládežnické a všechny seniorské soutěže od III. ligy dolů včetně. Ve skutečnosti tak žádné naše družstvo nezasáhlo do byť jediného utkání jarní části sezóny, opakuje se tak situace z předchozí sezóny. (přečíst celý článek)


Sedmnáctka dosáhla na šestou výhru v řadě

Výběr mladšího dorostu ztratil body v prvních dvou utkáních sezóny, od té doby prochází soutěží bez ztráty. Plný bodový zisk si připsali svěřenci Bohdana Hecla i o uplynulém víkendu, kdy v domácím prostředí porazili Přerov 4:1. I přes poměrně jednoznačný výsledek měl lodivod týmu k výkonu jisté výhrady. Nic to nemění na tom, že šumperský (přečíst celý článek)


Mladší dorost nasázel během půl hodiny pět branek

Chvíli poté, co starší dorost dokázal v Holicích udržet vedení v tabulce, se proti domácímu HFK postavil na trávník výběr do 17 let. A zatímco jejich starší kamarádi museli o výhru bojovat až do konce zápasu, v tomto případě bylo záhy rozhodnuto. Šumperští mladíci nasázeli domácím během 28 minut pět branek. Drtivý nástup do utkání (přečíst celý článek)