Mladší dorost U17

POSLEDNÍ UTKÁNÍ

4 - 2
Moravskoslezská liga ml. dorostu
Hřiště U koupaliště

Slezský FC Opava U16 vs. FK Šumperk U17

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

14:45
Moravskoslezská liga ml. dorostu
Tyršův stadion Šumperk

FK Šumperk U17 vs. SK Líšeň U17

Tabulka mistrovské soutěže 2020/2021

PořadíKlubZápVítRemR+R-ProG+G-RSBody
497000229141521
58610012681819
69600031917218

AKTUÁLNÍ ZPRAVODAJSTVÍ

Dorost: Opava uhájila všechny body, ale pořádně se natrápila

Na půdu Slezského FC vyrazily v neděli 22. května naše dorostenecké výběry. V obou případech pak uspěl domácí celek dvoubrankovým náskokem, ale na výhry se Opavští pořádně nadřeli. Nečekaný byl hlavně vývoj zápasu v případě mladšího dorostu, který prohnal šestý celek tabulky a ještě čtvrthodiny před koncem vedl. Nakonec bohužel neuspěl. Leč oba týmy na (přečíst celý článek)


Dorostenci neporaženi, jejich skvělý víkend odnesl Zlín!

Teprve podruhé v probíhající nováčkovské soutěži v podání dorostenců se podařilo oběma týmům v rámci jednoho hracího dne bodovat. Tentokrát to odnesl Zlín, kde hlavně mladší výběr do 17 let prokázal, že na Ševce umí. Vyhrál 2:1 a odlepil se z posledního místa tabulky. To starší výběr pořád bojuje o naprosto senzační umístění v horní (přečíst celý článek)


TOP 5 VÍKENDU: Velikonoční pohár i senzační reklama na fotbal ve ValMezu

Tentokrát byl víkend delší a fotbalové boje také bohatší. Ani o dění na šumperském Tyršově stadionu nebyla nouze a tak vybrat těch 5 nejzajímavějších momentů z celého prodlouženého víkendu nebylo vůbec jednoduché. Nakonec jsme výběr dali dohromady a nechybí v něm ani sobotní velká mezinárodní akce. V Šumperku se totiž odehrál skvěle obsazený turnaj s (přečíst celý článek)


Starší dorost získal ve Vítkovicích velmi důležité tři body!

Se značnými nadějemi se vyhlíželo utkání šumperského staršího dorostu na půdě Poruby, která nás hostila ve Vítkovicích. Když pak po 17 minutách hry vedl náš výběr 3:0, vše se rýsovalo nejlépe jak mohlo. Důležitý souboj o záchranu v lize měli hráči U19 rozehrán skvěle, ale nakonec se z něj vyrýsovalo drama. Se šťastným koncem. Ten (přečíst celý článek)


Mládežnický víkend: Dorost míří k důležitým zápasům do Poruby

Duben není jen měsíc knihy, ale také měsíc, kdy se začínají plnit víkendové programy mládežnických fotbalových soutěží. Zatímco dorostenci a starší a mladší žáci už ve svých soutěžích mají pár kol za sebou, o prvním dubnovém víkendu se přidají i další. Rezerva mladších žáků zahájí jarní část Okresního přeboru. A zatímco starší přípravka ještě bude (přečíst celý článek)


Dorostenci s brněnskou Zbrojovkou body neurvali

O favoritovi víkendových bojů dorostenecké ligy mezi domácím Šumperkem a brněnskou Zbrojovkou bylo jasno. A to v obou kategoriích. Mezi staršími dorostenci je Zbrojovka U18 čtvrtá, mezi mladšími přijížděl brněnský tým s bilancí tří výher v řadě se skóre 18:0. Výběr U19 bohužel mohou mrzet hrubé chyby, které soupeř trestal. Jinak by totiž jihomoravský celek (přečíst celý článek)


Dorostenci v Řepčíně body nevybojovali

Náročný úkol čekal na šumperské dorostence v utkáních proti olomoucké Sigmě. Na umělce v Řepčíně, kde má akademie Sigmy útočiště, potvrdili Hanáci roli favorita. Výběr Sigmy do 18 let vybojoval v utkání soutěže staršího dorostu body i díky trefě exšumperského Matěje Zelinky. Jeho mladší bratr Karel pak o chvíli později pro změnu v šumperském dresu (přečíst celý článek)


Dorostenci absolvovali herní soustředění v Ústí nad Orlicí

Hráči obou dorosteneckých kategorií absolvovali v období od 21. do 25. února herní soustředění v Ústí nad Orlicí, s ubytováním ve sport hotelu Tichá Orlice. Šumperští fotbalisté našli jak v hotelu, tak i v přilehlých sportovištích perfektní zázemí. Spokojenost s prostředím a podmínkami pak nasvědčuje tomu, že zdejší prostředí bude případně klub využívat i nadále.