Mladší dorost U17

POSLEDNÍ UTKÁNÍ

MSDD ml. dorostu (sk. E)

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

Tabulka mistrovské soutěže 2020/2021

PořadíKlubZápVítRemR+R-ProG+G-RSBody
497000229141521
58610012681819
69600031917218

AKTUÁLNÍ ZPRAVODAJSTVÍ

Sedmnáctka dosáhla na šestou výhru v řadě

Výběr mladšího dorostu ztratil body v prvních dvou utkáních sezóny, od té doby prochází soutěží bez ztráty. Plný bodový zisk si připsali svěřenci Bohdana Hecla i o uplynulém víkendu, kdy v domácím prostředí porazili Přerov 4:1. I přes poměrně jednoznačný výsledek měl lodivod týmu k výkonu jisté výhrady. Nic to nemění na tom, že šumperský (přečíst celý článek)


Mladší dorost nasázel během půl hodiny pět branek

Chvíli poté, co starší dorost dokázal v Holicích udržet vedení v tabulce, se proti domácímu HFK postavil na trávník výběr do 17 let. A zatímco jejich starší kamarádi museli o výhru bojovat až do konce zápasu, v tomto případě bylo záhy rozhodnuto. Šumperští mladíci nasázeli domácím během 28 minut pět branek. Drtivý nástup do utkání (přečíst celý článek)


Starší dorost za plný počet, mladší jen za bod

Úvodní zápasy dorostenecké divize mají za sebou jak starší dorostenci, tak i ti mladší. V nedělním programu doma přivítali výběry Staré Bělé. V obou zápasech Slezané v polovině utkání vedli, zatímco starší dorost ale stihl zápas otočit, mladší urval jen bod. Přitom i celek do 17 let mohl vyhrát, Podhorný však v závěru neproměnil penaltu. (přečíst celý článek)


Mládežnické týmy čeká vstup do svých soutěží

Poté, co o minulém víkendu zahájily své působení v divizi a ve III. třídě mužské výběry FK Šumperk, čeká zahájení mistrovské sezóny i mládežnické výběry. Dorostenci i starší žáci vstoupí do bojů domácími zápasy. To mladší žáci se vydají v úvodním kole své soutěže na půdu soupeře, když vycestují do Bílovce. Výběry do 19 a (přečíst celý článek)


Dorost odehrál generálku proti 1. HFK Olomouc

Poslední předsezónní zápasy mají za sebou dorostenci FK Šumperk. Na svém trávníku přivítali o víkendu své divizní soupeře, výběry 1. HFK Olomouc. Zatímco v utkání v rámci starší kategorie uspěl výběr z Hané, v rámci mladších výběrů uspěl domácí tým. Na svěřence Jakuba Bauera a Bohdana Hecla čeká ostrý start sezóny až 16. srpna, kdy výběr (přečíst celý článek)


Dorostenci zakončili soustředění zápasy s Uničovem

Poměrně náročné soustředění mají za sebou oba dorostenecké výběry FK Šumperk. V horském prostředí absolvovali svěřenci Jakuba Bauera, Bohdana Hecla a Petra Jakoubka tréninkové dávky, celou akci uzavřel domácí dvojzápas proti stejně starým výběrům SK Uničov. Zatímco výběr do 19 let stihl odehrát celé utkání (a vysokým rozdílem vyhrát), tak mladší dorostenci zvládli jen poločas. (přečíst celý článek)


Jak si vedly mládežnické týmy v sezóně 2019/2020?

Fotbalové soutěže v ročníku 2019/2020 jsou již nějakou dobu minulostí. Platí to i pro mládežnické kategorie. Šumperští mladíci tak mají za sebou ročník, kdy bohužel z velké části museli absolvovat individuální tréninky. V těchto dnech se příprava vrací do starých kolejí, hráči se postupně vrátili na Tyršův stadion a pod dohled trenérů. My si pojďme (přečíst celý článek)