Starší žáci U15

POSLEDNÍ UTKÁNÍ

10:00
MSŽD st. žáků U15 (sk. E)
Tyršův stadion Šumperk

FK Šumperk U15 vs. FC Vsetín U15

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

Tabulka mistrovské soutěže 2021/2022

PořadíKlubZápVítRemR+R-ProG+G-RSBody
124230001236822869
2242000041482312560
324134007105723343

aktuální zpravodajství

TOP 5 VÍKENDU: Obrat v Přerově i kvalitní reprezentace U10 v Modré

Poslední ryze dubnový fotbalový víkend je za námi a pro náš klub, nutno dodat, že velmi úspěšně. Vybrat i v tomto směru TOP pětici nejzajímavějších momentů bylo zase o něco těžší. Ale pustili jsme se do toho a myslíme si, že výběr stojí za to. Je to navíc další krok, jak vám, našim fanouškům, odhalit (přečíst celý článek)


TOP 5 VÍKENDU: Velikonoční pohár i senzační reklama na fotbal ve ValMezu

Tentokrát byl víkend delší a fotbalové boje také bohatší. Ani o dění na šumperském Tyršově stadionu nebyla nouze a tak vybrat těch 5 nejzajímavějších momentů z celého prodlouženého víkendu nebylo vůbec jednoduché. Nakonec jsme výběr dali dohromady a nechybí v něm ani sobotní velká mezinárodní akce. V Šumperku se totiž odehrál skvěle obsazený turnaj s (přečíst celý článek)


Mládežnický víkend: Dorost míří k důležitým zápasům do Poruby

Duben není jen měsíc knihy, ale také měsíc, kdy se začínají plnit víkendové programy mládežnických fotbalových soutěží. Zatímco dorostenci a starší a mladší žáci už ve svých soutěžích mají pár kol za sebou, o prvním dubnovém víkendu se přidají i další. Rezerva mladších žáků zahájí jarní část Okresního přeboru. A zatímco starší přípravka ještě bude (přečíst celý článek)


Starší žáci neinkasovali a v Uničově vybojovali 6 bodů

Stoprocentní víkend mají za sebou šumperští starší žáci. Na uničovské umělce dokázali jak hráči výběru U15, tak ti o rok mladší neinkasovat. A po zásluze nakonec v krajském derby vybojovat plný počet šesti bodů. Poprvé na jaře. Prim zaslouží hlavně defenzíva obou celků, která uničovské hráče udržela na uzdě. Starší kluci se díky vítězství drží (přečíst celý článek)


Starší žáci odehráli přípravná utkání v Olomouci, s HFK neinkasovali

Výběry starších žáků pod označením výběrů U15 a U14 odehrály svá přípravná utkání v Olomouci. Proti HFK se jim podařilo v obou zápasech uhájit čisté konto. Zatímco výběru U15 se pak s hanáckým soupeřem rozešel smírně 0:0, tak mladší výběr U14 dokázal vyhrát. Proti holickému týmu zvítězil jasně 6:0. Dvěma góly se blýskl Liďák, zbývající (přečíst celý článek)


U15: Další úspěšné představení ročníku 2007 – skvělé 2. místo v divizi!

V hodnocení jednotlivých ročníků a jejich podzimních představení jdeme pomalu do finále. Žákovské kategorie završíme výběrem U15, který v minulých letech byl stěžejním kamenem našich mládežnických úspěchů. Celek, jehož základ dokázal vyhrát jak prestižní McDonald’s Cup, tak slavně vybojovat stříbro na finále Ondrášovka Cupu U13, potvrzuje kvality i v MSŽD U15. Naši kluci totiž jako (přečíst celý článek)


Doležel, Machů a Pávek obdrželi pozvánku na výběrový reprezentační kemp U15

Další obrovský úspěch si připisuje šumperský fotbalový ročník 2007. Po úspěších na Ondrášovka Cupu i na McDonald’s Cupu nyní dostali tři svěřenci trenéra Petra Strnada pozvánku na reprezentační výběrový kemp kategorie U15. Mezi nominovanými je kapitán týmu U15 František Doležel, poté Filip Machů a Jakub Pávek. Klukům přejeme hodně štěstí a děkujeme za skvělou reprezentaci (přečíst celý článek)


Šumperská stopa na Kouba Cupu 2021

Ve dnech 23. až 26. srpna se na Vysočině odehrál fotbalový turnaj žákovských krajských výběrů nesoucí jméno na počest bývalého legendárního československého brankáře. A ve výběru Olomouckého kraje nechyběla početná šumperská účast. Tu doplňoval i trenér Petr Strnad. Krajský tým skončil v základní skupině těsně třetí, v bojích o umístění si vybojoval konečné deváté místo. (přečíst celý článek)