Starší žáci U14

POSLEDNÍ UTKÁNÍ

2 - 3
MSŽD st. žáků U14 (sk. E)
Stadion Valašské Meziříčí

TJ Valašské Meziříčí U14 vs. FK Šumperk U14

PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

12:00
MSŽD st. žáků U14 (sk. E)
Tyršův stadion Šumperk

FK Šumperk U14 vs. SK Uničov U14

Tabulka mistrovské soutěže 2021/2022

PořadíKlubZápVítRemR+R-ProG+G-RSBody
1242300012042018469
22417200581453653
32415300672442848

Aktuální zpravodajství

TOP 5 VÍKENDU: Obrat v Přerově i kvalitní reprezentace U10 v Modré

Poslední ryze dubnový fotbalový víkend je za námi a pro náš klub, nutno dodat, že velmi úspěšně. Vybrat i v tomto směru TOP pětici nejzajímavějších momentů bylo zase o něco těžší. Ale pustili jsme se do toho a myslíme si, že výběr stojí za to. Je to navíc další krok, jak vám, našim fanouškům, odhalit (přečíst celý článek)


TOP 5 VÍKENDU: Velikonoční pohár i senzační reklama na fotbal ve ValMezu

Tentokrát byl víkend delší a fotbalové boje také bohatší. Ani o dění na šumperském Tyršově stadionu nebyla nouze a tak vybrat těch 5 nejzajímavějších momentů z celého prodlouženého víkendu nebylo vůbec jednoduché. Nakonec jsme výběr dali dohromady a nechybí v něm ani sobotní velká mezinárodní akce. V Šumperku se totiž odehrál skvěle obsazený turnaj s (přečíst celý článek)


Mládežnický víkend: Dorost míří k důležitým zápasům do Poruby

Duben není jen měsíc knihy, ale také měsíc, kdy se začínají plnit víkendové programy mládežnických fotbalových soutěží. Zatímco dorostenci a starší a mladší žáci už ve svých soutěžích mají pár kol za sebou, o prvním dubnovém víkendu se přidají i další. Rezerva mladších žáků zahájí jarní část Okresního přeboru. A zatímco starší přípravka ještě bude (přečíst celý článek)


Starší žáci neinkasovali a v Uničově vybojovali 6 bodů

Stoprocentní víkend mají za sebou šumperští starší žáci. Na uničovské umělce dokázali jak hráči výběru U15, tak ti o rok mladší neinkasovat. A po zásluze nakonec v krajském derby vybojovat plný počet šesti bodů. Poprvé na jaře. Prim zaslouží hlavně defenzíva obou celků, která uničovské hráče udržela na uzdě. Starší kluci se díky vítězství drží (přečíst celý článek)


Mladíci z FK Šumperk nominováni do krajských výběrů

V úterý 22. března se na hřišti ve Velkých Pavlovicích uskuteční utkání 4. kola Mezikrajské soutěže mezi výběry Jihomoravského a Olomouckého kraje. V dresu hostujících týmů U14 a U13 nebudou chybět ani naši zástupci. Do výběru do 14 let bylo nominováni hned 5 našich hráčů. V o rok mladším výběru pak bude mít náš klub (přečíst celý článek)


Čtrnáctka nestačila po boji na Třinec

Výběr U14 zahájil jaro v sobotu 12. března, když v Třinci na hřišti v Tyršově ulici poměřil od 12:00 síly s domácím celkem. V přímém souboji o druhé místo nakonec slavili domácí. Ti těžili z vedení 3:0. Nepovedený a částečně smolný úvod duelu v podání našich chlapců nakonec byl v zápase rozhodující. Třinec vyhrál 4:3 (přečíst celý článek)


Starší žáci odehráli přípravná utkání v Olomouci, s HFK neinkasovali

Výběry starších žáků pod označením výběrů U15 a U14 odehrály svá přípravná utkání v Olomouci. Proti HFK se jim podařilo v obou zápasech uhájit čisté konto. Zatímco výběru U15 se pak s hanáckým soupeřem rozešel smírně 0:0, tak mladší výběr U14 dokázal vyhrát. Proti holickému týmu zvítězil jasně 6:0. Dvěma góly se blýskl Liďák, zbývající (přečíst celý článek)


U14: Výborné představení v kvalitní konkurenci MSŽD!

I po Novém roce budeme nadále plnit resty a nabízet shrnutí podzimní části sezóny jednotlivých výběrů. Dospěli jsme ke starším žákům. Výběr do 14 let působí v sezóně 2021/2022 v Moravskoslezské žákovské divizi, kde ve skupině E má celkem devět, nutno dodat silných, soupeřů. Co je důležité, rozhodně naši hráči nehrají druhé housle, spíš naopak. (přečíst celý článek)